i5-4460 Sistem yükseltme

Rivoxile

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Masaüstü bilgisayarımın bileşenleri artık iyice eski nesil kalmaya başladı. Ekran kartım bana yetiyor. Güç kaynağım da yeterli diye düşünüyorum. Anakart, işlemci ve RAM alıp bilgisayarı yükseltmek mi daha mantıklı olur yoksa hazır sistem almak mı? Bilgisayarın özellikleri:
Intel i5-4460 işlemci.
MSI H81M-P33 anakart.
Kingston 8x2 DDR3 RAM.
MSI Gaming X GTX970.
600W PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
970 hala güçlü bir kart ve oynadığınız oyunlarda sizi tatmin ediyorsa DDR 4 bir sisteme geçmeniz daha uygun fiyatlı bir çözüm olur.

970 hala güçlü bir kart ve oynadığınız oyunlarda sizi tatmin ediyorsa DDR 4 bir sisteme geçmeniz daha uygun fiyatlı bir çözüm olur.
Öneriniz var mı benim kafamda I5-12400F , Asus Prime H610M-K ve 16GB DDR4 belleklere geçmek var. Ekran kartı ve PSU’yu değiştirmeyi düşünmüyorum dediğim gibi. Sizce nasıl olur?

Öneriniz var mı benim kafamda i5-12400F, ASUS Prime H610M-K ve 16 GB DDR4 belleklere geçmek var. Ekran kartı ve PSU'yu değiştirmeyi düşünmüyorum dediğim gibi. Sizce nasıl olur?

Valorant tarzı işlemci gücü isteyen oyunlar oynuyorsanız oldukça güzel olur hem DDR 4 olduğu için sistem hızlanır ileride ekran kartı değiştirdiğiniz zaman rahat edersiniz PSU'nun yeteceğini düşünüyorum onun dışında uyumsuzluk yaratacak parça yok RAM'i 8x2 almayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı