i5 4460 Sisteme 400TL'ye 2. el ekran kartı önerisi

Bütçe
400

Sinan3840

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Öğrencisi
Merhaba,
i5 4460 Sistemime darboğaz yapmayacak,
2.el 400TL'ye ekran kartı arıyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum bütçem maksimum 450 olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Bu paraya alacağın kartt senin işlemci içindeki IGPU'dan güçlü olmaz.
Hocam GTX 550 ti veya R7 240 almayı düşünüyorum, işlemciye uyum olmaz mı ?
Ne oynamak istediğinize bağlı.
2. el ürünlerde bazen işe yarar kartlar oluyor Online oyun oynuyorsanız 60 ile 120arası FPS veren kartlar mevut. 400 TL gibi fiyatlara bulabilirsiniz. DX 11 şöyle bir kart var: HD 7570 Ekran kartı (DX11, GDDR5 BELLEK) - AMD Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 981696925 Valorant CS Zula falan bence iş görür.
Hocam evet online oyun oynuyorum ve GTX 550 ti veya R7 240 almayı düşünüyorum, işlemciye uyum olur mu ?
Hocam PCI-e slotuna patates taksaniz daha yararli olur. O paraya elektronik cop alirsiniz. 400TL'ye ekran karti yok.

Online oyun oynuyorum ben zaten.
Hocam GTX 550 Ti veya R7 240 almayı düşünüyorum, işlemciye uyum olmaz mı?

Hocam evet Online oyun oynuyorum ve GTX 550 Ti veya R7 240 almayı düşünüyorum, işlemciye uyum olur mu?

Online oyun oynuyorum ben zaten.

İşlemciye uyar uyumasına ama ikisi de eski ve güçsüz kartlar IGPU'dan Valorant ve CS de zaten 60 FPS alman gerekiyor. Eski ve güçsüz kartlara para vermen parayı çöpe atmak olur.

İşlemciye uyar uyumasına ama ikisi de eski ve güçsüz kartlar IGPU'dan Valorant ve CS de zaten 60 FPS alman gerekiyor. Eski ve güçsüz kartlara para vermen parayı çöpe atmak olur.

iGPU ile oynadığımda kasıyor, GTX 550 Ti alsam CS de 120-150 FPS arası alabilir miyim?
Videolarda öyle gözüküyor çünkü.

iGPU ile oynadığımda kasıyor, GTX 550 Ti alsam CS de 120-150 FPS arası alabilir miyim?
Videolarda öyle gözüküyor çünkü.

Aynı nesil işlemci bende de var 60 FPS'i rahatlıkla alyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alırsın ona yakın FPS değerleri.

Aynı nesil işlemci bende de var 60 FPS'i rahatlıkla alyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alırsın ona yakın FPS değerleri.

60 FPS Low ayarlar ve 1024X çözürlükte mi alıyorsunuz?
Vasat bir ekran kartı o zaman almaya değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı