i5 4460 Sisteme kasa önerisi

nonameaccount

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki sistemde kasa ekli fakat Sinerjide bulamıyorum. Sizce güç kaynağı dahil hangi kasayı almalıyım ? Windows 7'de alıyorum yanında 10'a geçmek için, o yüzden ucuz bir şey olursa sevinirim. Geleceğe dönük bir sistem almıyorum, o yüzden kasa çok önemli değil.

Resim :

Toplama.PNG

Şu anda aynı şeyi düşünüyoruz, zaten yeni monitör alamayacağım için GTX960'da alabilirim. Hemen bir sistem toplayıp geliyorum, kasa ve güç kaynağı hariç.

İşte böyle hocam.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    24,9 KB · Görüntüleme: 379
  • 2.png
    2.png
    22,5 KB · Görüntüleme: 313
Parçaların siparişini verip 2 gün daha sabır edip Zalman Z3 Plus kasa ve bir güç kaynağı alabilirsin. Araya bayram giriyor !

GTX 960 2 GB modelini alıp işletim sistemini Windows Dreamspark üzerin den para vermeden 8.1 Pro kullanabilirsin. Böyle bir sisteme SSD şart !:dur:

Hocam Dreamspark'ı biraz açabilir misiniz ? Yeni toplanmış Windows yüklenmemiş PC eve gelince nasıl Windows yükleyeceğim ona ben ? Eğer onu halledip sistemden Windows'u çıkartırsam GTX970'li sistemi alabilirim. Şu anda lisedeyim birde, onu nasıl halledeceğim ?

Hocam Dreamspark'ı biraz açabilir misiniz ? Yeni toplanmış Windows yüklenmemiş PC eve gelince nasıl Windows yükleyeceğim ona ben ? Eğer onu halledip sistemden Windows'u çıkartırsam GTX970'li sistemi alabilirim. Şu anda lisedeyim birde, onu nasıl halledeceğim ?
Technopat'ın youtube kanalında usb ile kurulum videoları mevcut hocam, kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı