İ5 4460'lı sisteme anakart ve kasa önerisi

vodkun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu parçalara göre kasa, güç kaynağı ve anakart önerir misiniz? Veya 2,500 lira civarı İntel, nvidia sistem önerisi.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman Z3 Plus
Zalman ZM500-LX
MSI H97 Gaming 3

4460'a sıvı soğutma alınmamalı. Stock soğutucu dahi yeterli. Onu ve DVD yazıcıyı çıkarırsan bir de anakartı H81'e düşürürsen GTX 970 de alabilirsin.

GA-Z97-HD3 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C) HDMI&DVI Anakart - Vatan Bilgisayar <= Anakart
Zalman R1 Mid Tower Pencereli Atx Psu'suz Siyah Kasa | sanalmarketim <= Kasa
CORSAIR BUILDER VS SERİSİ 80PLUS 650W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar <= Güç kaynağı
Gigabyte markasını konuşmaya bile gerek yok. Yarı fiyatına Z97 serisi kartları satıyorlar Vatan'da kaçırma derim. Güç kaynağı oldukça iyi ben kullanıyorum. 12V kanalından 600W veriyor. Yani günümüz kartlarından büyük çoğunluğunu çok rahat besler. Kasa ise çok beğendiğim bir kasa. Tip ve kullanım olarak. Fiyatıda oldukça uygun. Ben Deep Cool Kendomen aldım. Onu dahada beğenmiştim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı