i5 4460 sisteme yükseltme önerisi

Almayıp 8 GB RAM ile sadece desteklemem yeterli olacak mıdır?

Bence en azından takılmaları azaltacaktır. Şöyle söyleyeyim 4790K alman i5 4460 ile halihazırda 1080P'de oynadığın bir oyunu 2K'da aynı performansta açmanı sağlamayacak. Ya da oynayamadığın aşırı bozuk optimizasyonlu ağır bir oyunu da oynamanı sağlamayacak. O kadar büyük bir fark olacağını düşünmüyorum. 10-15 FPS için ikinci el ürün sonuçta para vermeni önermem. Paranı biriktirip DDR4'e geçmen daha iyi olacaktır. Şimdi RAM takviyesi büyük oranda işini görür bence.

Bence en azından takılmaları azaltacaktır. Şöyle söyleyeyim 4790k alman i5 4460 ile halihazırda 1080P'de oynadığın bir oyunu 2K'da aynı performansta açmanı sağlamayacak. Ya da oynayamadığın aşırı bozuk optimizasyonlu ağır bir oyunu da oynamanı sağlamayacak. O kadar büyük bir fark olacağını düşünmüyorum. 10-15 FPS için ikinci el ürün sonuçta para vermeni önermem. Paranı biriktirip DDR4'e geçmen daha iyi olacaktır. Şimdi RAM takviyesi büyük oranda işini görür bence.

Cevabınız için teşekkürler.
Şu anki RAM: Crucial 8 GB Ballistix tactical DDR3 1600MHz CL8 1.5v PC RAM

Bunun yanına ne önerirsiniz?

Cevabınız için teşekkürler.
Şu anki RAM: Crucial 8 GB Ballistix tactical DDR3 1600MHz CL8 1.5v PC RAM

Bunun yanına ne önerirsiniz?

Yanına alacağın RAM aynı olması daha iyi olur. 1600 Mhz CL8 bulabilirsen bak ama DDR3 RAM'de çok zor bulunuyor ben aramıştım önceden bayağı bir.

Yanına alacağın RAM aynı olması daha iyi olur. 1600 MHz CL8 bulabilirsen bak ama DDR3 RAM'de çok zor bulunuyor ben aramıştım önceden bayağı bir.

Bir RAM atabilir misin, bu iyi olur dediğin?

Bu ile

Bunun farkı sadece soğutucu mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı