i5 4460 ve GTX 750 Ti Sistem Ne Kadar Eder?

Energize

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayarımı satmak zorundayım, aşağı yukarı ne kadardan vermeliyim sizce?
FSP Hydro 750W 80+ güç kaynağı var.

403166

Sadece kasa olarak satıcaksanız, 1700 TL'nin altına satılacak bir kasa değil üst fiyatları da zorlayabilirsiniz. 2 Bin TL'den koyup en pazarlıkla 1900lere düşebilirsiniz.

Monitörümü falanda satacağım birlikte fakat onları ekleme gereği duymadım. Sadece kasanın değerini merak ediyorum şu anda.

Ekran kartını satabilmek için en fazla 350-400tl arası koymalısın ki pazarlık kabul etmezsen böyle bile zor satarsın bende gtx750ti kullanıyordum ve alıcısı şu dönemlerde çok az

İşlemciye gelirsek 510tl gibi bir fiyat verebiliriz ama bunda da pazarlık kabul etmezsen elinde kalacaktır.

Ram olarak 12GB olduğu için yüksek bir fiyat verebilirdim fakat 666Mhz olduğu için aynı zamanda DDR3 bellek olduğu için fiyat baya bi düşecektir tam fiyat veremeyeceğim.

Diğer parcalara yeterli bilgim olmadığından girmiyecem ayrı ayrı satarsan bu civarlara satabilirsin toptan satacaksan arkadaşın dediği gibi 2k verip pazarlığa acık tutmalısın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı