i5 4460 ve GTX 970 Sistem BF1 düşük performans sorunu

ErenE1

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar ben BF1 oynarken lowa bile alsam 50 FPS'nin üzerine çıkmıyor. Ultra-high ayarlarda spawn olurken bile kasıyor. Sistem özelliklerimle OPENBETA da iken ultrada 80 FPS üzeri oynuyordum fakat şimdi lowda 50 fps üstüne çıkmıyor yardım ederseniz sevinirim

Sistem Özelliklerim:
● İşlemci / Processor = İntel Core İ5-4460 3.20GGHz
● Ekran Kartı / Graphics Card = Nvdia Geforce GTX 970
● Bellek / RAM = 8GB
● İşletim sistemi / Operating system = Windows 10 64 bit
● Hafıza / Memory =244GB SSD , 1TB HDD

NOT: BF1 D Diskinde yani 1TB'lık HDD'de yüklü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video sonu sol üstte FPS v.b şeyler yazıyor siz buna ekstradan CPU GPU RAM kullanımı ekleyiniz bu sefer olmak dileğiyle.

Afterburner'ın BETA ya da son sürümünün yüklü olduğundan emin olun. Ayarlarda bu şekilde görülmesi gerek. Yüklerken Riva Tuner Statistics Server yanında kurulu olup olmadığını kontrol edin.

Dosya Ekleri

• 2017-07-13 18_31_50-MSI Afterburner ayarları.png
    2017-07-13 18_31_50-MSI Afterburner ayarları.png
    38,6 KB · Görüntüleme: 218
Evet düşündüğüm gibi darboğaz söz konusu. RAM darboğazı yiyor. 8 GB RAM'in 7800 MB'sini sadece oyun kullanıyor. Ekran Kartı da bu yüzden darboğaz yiyor. Acilen 8 GB RAM daha alın.

Tek bir kare ile çözmek zor ama şu kareden görünen CPU darboğazı var. G4560 ve 1050 Ti ile bu oyun 60 FPS stabil oynanırken sizin sisteminiz ile oynanmaması çok ilginç. Sıcaklık değerlerinde sorun olduğunu düşünüyorum. Veya PSU yetmiyor CPU frekans düşürüyor. Görünen o ki GPU dan tam verim alamıyorsunuz. Afterburner kullanmayı öğrenmişsiniz. Diğer değerleride açıp yollarsanız daha çok yardımcı olabiliriz. RAM kullanımı CPU sıcaklığı GPU sıcaklığı vb...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı