i5 4460 ve GTX 970'li sistem yükseltme

Tam olarak aklımdaki hareketler bunlar ancak ürünlerin sıfırı bulunmuyor 2. el olarak da nasıl güvenebilirim bilmiyorum.

Sahibinden param güvende ile alırsanız ürünü eğer sorunlu çıkarsa iade edebiliyorsunuz.

İşlemci 350-400 anakart hakkında bilgim yok ram de 200 falan eder üstüne para eklersiniz R5 1600 AF B450 8 veya 16 GB ram alirsiniz bütçeniz fazla olursa işlemciyi daha yüksek tutabilirsin.

Sahibinden param güvende ile alırsanız ürünü eğer sorunlu çıkarsa iade edebiliyorsunuz.

Aldığım ürünlerin testini nasıl yapabilirim peki örneğin işlemci aldım bunun stabil çalışıp çalışmadığını % kaç sağlam olduğunu görebileceğim bir test programı var mı?

Aldığım ürünlerin testini nasıl yapabilirim peki örneğin işlemci aldım bunun stabil çalışıp çalışmadığını % kaç sağlam olduğunu görebileceğim bir test programı var mı?

İşlemciyi bilmiyorum da RAM için Memtest86 testi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci 350-400 anakart hakkında bilgim yok RAM de 200 falan eder üstüne para eklersiniz R5 1600 AF B450 8 veya 16 GB RAM alirsiniz bütçeniz fazla olursa işlemciyi daha yüksek tutabilirsin.

AMD işlemciler çok ısınıyor arkadaşımın sisteminde yeni nesil AMD işlemcisi (modeli aklımda değil) sistem boşta iken 70-80 derece arası çalışıyordu.
İşlemciyi bilmiyorum da RAM için Memtest86 testi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim.
Şöyle bir konuyu toparlayalım o zaman bilgi kirliliği olmadan. i7 4790(ya da önerdiğiniz iyi bir işlemci) aldığımda anakartımla uyumlu şekilde kullanabilir miyim ayrıca testini ne şekilde yapabilirim?

AMD işlemciler çok ısınıyor arkadaşımın sisteminde yeni nesil AMD işlemcisi (modeli aklımda değil) sistem boşta iken 70-80 derece arası çalışıyordu.

Teşekkür ederim.
Şöyle bir konuyu toparlayalım o zaman bilgi kirliliği olmadan. i7 4790(ya da önerdiğiniz iyi bir işlemci) aldığımda anakartımla uyumlu şekilde kullanabilir miyim ayrıca testini ne şekilde yapabilirim?

Boşta 70-80 mi?

Teşekkür ederim.

LGA 1150 olan tüm işlemcileri kullanabilirsiniz, LGA 1150 destekleyen işlemcilere bir göz atın.

Teşekkür ederim.
i7 4790: 116.3US $ 15% OFF|Intel Core i7 4790 i7 4790 3.6 GHz dört çekirdekli CPU İşlemcİ 8M 84W LGA 1150|cpu processor|lga 1150i7 4790 - AliExpress
E3-1270-V3: 71.67US $ 24% OFF|Intel Xeon E3 1270 V3 3.5GHz LGA 1150 8MB dört çekirdekli CPU İşlemci SR151|CPUs| - AliExpress

Passmark i7-4790 vs E3-1270-V3: Intel Xeon E3-1270 v3 @ 3.50GHz vs Intel Core i7-4790 @ 3.60GHz [cpubenchmark.net] by PassMark Software

CPU-Z yukleyip sekmelerin fotograflarini atar misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı