i5 4460 ve GTX 980 darboğaz ?

kritewonwon

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciydim bir zamanlar.
980 sistem Kasa.png

Arkadaşlar bu sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir ? Dar boğaz söz konusu olabilir mi ?

@Namelessone1905 bu videoda İ5 3570K kullanılmış. 4460 için bulamadım. 3570K ve 4460 arasında öyle çok bir fark yok. Buyrun videoyu izleyin siz karar verin besleyip besleyemediğine.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Namelessone1905 bu videoda İ5 3570K kullanılmış. 4460 için bulamadım. 3570K ve 4460 arasında öyle çok bir fark yok. Buyrun videoyu izleyin siz karar verin besleyip besleyemediğine.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet biraz darboğaz var o uçak sahnesinde FPS düşüşleri oluyor. Ama bu 4K. 1080P çözünürlükte kesinlikle yapar. Titan X olsa yapmaz çünkü o tek GPU.

@BigSmoke O zaman 4460'a istediğimiz tek GPU'lu kartı bağlayabiliriz. 980 Ti bile. Ama tabi tüm oyunlarda grafikler sonuna kadar köklenmeli. G3258 ve Titan X o yüzden sorunsuz çalışıyor. Ekran kartına binen yük artırldığı için. Mesela GTA 5'de 8X MSAA açılmalı mutlaka.

980Tİ veya Titan X alan zaten yanına 4460 yerine 6700K falan takar. 4460 orta seviye bütçe için. Size tavsiyem bu tür konular için facebook adresime mesaj atın ordan konuşalım. Bu şekilde konularda gereksiz mesajlar yazmış oluyoruz :D.

980Tİ veya Titan X alan zaten yanına 4460 yerine 6700K falan takar. 4460 orta seviye bütçe için. Size tavsiyem bu tür konular için facebook adresime mesaj atın ordan konuşalım. Bu şekilde konularda gereksiz mesajlar yazmış oluyoruz :D.

Tamamdır hocam ekleyeyim. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı