İ5 4460 ve MSI 970 tabanlı sistem önerisi

Sizi dinlemek daha doğru geliyor, sonuçta işi bilen sizlersiniz.Mecbur yaz ayını bekleyeceğim.
Doğru seçim dolar düşer bence yaza doğru biraz düştü 0.03 kadar :D:D ama tahminim seçim zamanına doğru dolar düşecektir böylece daha iyi bir fiyata daha kaliteli bir sistem toplayabilirsiniz.Şimdiden hayırlı olsun iyi günler.

Sana şunu söyleyeyim şu an seninle aynı durumdayım hem aynı sistemi almayı planlıyorum hemde doların düşmesini bekliyorum :D

Gigabyte GTX 970 kötü bir kart değil. MSİ kadar işini görecektir ve 3 fanlı olması avantaj bence. :)

Bu bütçede 970'i zorlama bence, alternatif olarak bu sistemi toplayabilirsin :
NOT : Aynısını kendim de alacağım :)
- i5 4460
- MSI GTX 960
- 2x4 HyperX Savage
- H97 Gaming 3
- CMP-350 500W Kasa
- VX229H ve ya i2269Vwm
- Seagate Barracuda 1TB
Toplamda 2.766.69 ediyordu en son :)

NOT : Elbette doların düşmesini beklersen çok daha kârlı olacaktır :)

Bu bütçede 970'i zorlama bence, alternatif olarak bu sistemi toplayabilirsin :
NOT : Aynısını kendim de alacağım :)
- i5 4460
- MSI GTX 960
- 2x4 HyperX Savage
- H97 Gaming 3
- CMP-350 500W Kasa
- VX229H ve ya i2269Vwm
- Seagate Barracuda 1TB
Toplamda 2.766.69 ediyordu en son :)

NOT : Elbette doların düşmesini beklersen çok daha kârlı olacaktır :)
Haklısın illa 970de ısrar etmiyorum beni uzun süre götürse yeter. Sonuçta 5 6 sene sonra belki toplarım. Gta 5'i ultrada açsın diye bir kaidemde yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar doların düşmesini beklemek biraz riskli. Millet 3 TL olacak diyor.
Seçimlerden sonra daha da yükselebilir :)

Son düzenleyen: Moderatör:
960 ile GTA 5 ultraya çok yakın ayarlarda oynanıyor. Öyle bir kaiden olmaması güzel, olmamasına rağmen öyle bir performans almak daha da güzel :)

GTA 5'i Ultra ayarlarda oynamanız için zaten Titan X gibi kartınızın olması lazım. GTX 970 ile bir sistem kurabiliyorsa kurulması lazım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı