i5-4570 için ekran kartı önerisi

SpsasFx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Intel Core i5-4570 işlemcim var. 8 GB RAM. Ayrıca 500 mw Power Supply'im var. Şu anda tek sıkıntım ekran kartı, RX 550 veya 560 almayi düşünüyorum. Darboğaz yapma ihtimali var mıdır? Veya başka önerebileceğiniz ekran kartı?

Sıfırlarını almanızı önermem zira fiyatına değen kartlar değil. Beklediğinizi veremeyebilir. İkinci el RX 570 bakmanızı öneririm.

bu kartlar o işlemciyle darboğaz yapmaz ama tavsiyem 560 alabilecek paran varsa rx 570 al aşşa yukarı aynı fiyat zaten 2.el temiz bulabilirsin

bu kartlar o işlemciyle darboğaz yapmaz ama tavsiyem 560 alabilecek paran varsa rx 570 al aşşa yukarı aynı fiyat zaten 2.el temiz bulabilirsin
Teşekkür Ederim ama 2. El ekran kartları sıkıntı çıkarabiliyor bunu bilgisayarci abime de danistim 2.el alacaksan alma daha iyi dedi. Tavsiyen için teşekkürler yinede. İyi geceler...
Darboğaz yapmaz.

Teşekkür ederim
Sıfırlarını almanızı önermem zira fiyatına değen kartlar değil. Beklediğinizi veremeyebilir. İkinci el RX 570 bakmanızı öneririm.
Önerinizi değerlendireceğim teşekkürler.

Teşekkür Ederim ama 2. El ekran kartları sıkıntı çıkarabiliyor bunu bilgisayarci abime de danistim 2.el alacaksan alma daha iyi dedi. Tavsiyen için teşekkürler yinede. İyi geceler...

Teşekkür ederim

Önerinizi değerlendireceğim teşekkürler.
1 senedir miningli rog strix rx 480 kullanıyorum çıkarsa bu kart çıkarırdı :D

Teşekkür Ederim ama 2. El ekran kartları sıkıntı çıkarabiliyor bunu bilgisayarci abime de danistim 2.el alacaksan alma daha iyi dedi. Tavsiyen için teşekkürler yine de. İyi geceler...

Teşekkür ederim

Temiz bulursanız gayet alınabilir 2.el ürünler. Ama iyi gözlem yapmalısınız.

Temiz bulursanız gayet alınabilir 2.el ürünler. Ama iyi gözlem yapmalısınız.
Şuanda trendyoldan baktım ayrıca letgo dan baktım maalesef bütçem 1000 TL altı letgo da genelde 570 1100 liradan satılıyor 560 4 gb 900 lira iyi bir fiyat değil midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı