i5-4570 için ekran kartı önerisi

Ali Express'te 2000 altında yok ayrıca 1650S de değiller!
Ali Express'ten almak istiyorsan sen bilirsin tabiki. Ben sana ileriye dönük bir kart önerdim 1050 TL verip aldığın kartla günü kurtarmış olursun. Sonuç olarak senin tercihin, RX570 İşlemcinle uyumlu ve darboğaz yapmaz besler.

Gayet iyi hocam. Ama yanlış bilmiyorsam Aliexpress yurt dışından getiriyor (emin değilim yanlış biliyorsam söyle) gelirken ezilme vb. şeyler olabilir.

Paketleme iyiyse sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Puan ortalaması 4.2'lerde galiba. Yorumlarda da öyle ezilme gibi konulardan söz edilmiyor efendim.
Gayet iyi hocam. Ama yanlış bilmiyorsam Aliexpress yurt dışından getiriyor (emin değilim yanlış biliyorsam söyle) gelirken ezilme vb. şeyler olabilir.

Ayrıca eve yurt dışından getiriyor. Bunun için kargo parası 66 TL. :)

Paketleme iyiyse sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Puan ortalaması 4.2'lerde galiba. Yorumlarda da öyle ezilme gibi konulardan söz edilmiyor efendim.

Ayrıca eve yurt dışından getiriyor. Bunun için kargo parası 66 TL. :)

Tamam şimdi sana şunu söyleyeyim GTX 1650 olayını kafana takmana gerek yok. RX 570, GTX 1650 ile neredeyse eş değer bir kart. Neden olduğunu bilmiyorum ancak NVIDIA neredeyse aynı olan ekran kartını çok daha pahalıya satıyor. RX 570 senin için en iyi seçim olacaktır.

Geri
Yukarı