i5 4590 sistem İçin RX 470 Alınır mı?

Berkay Bilgin

Hectopat
Daha fazla  
Bende Casper D100 serisi masaüstü PC bulunmakta. (hiç sormayın karambole geldi de öyle aldım). Özelliklerini şöyle bir kabaca saymak gerekirse 8 GB RAM,3.3 GHZ İntel Core İ5 4590 CPU,1 TB HDD bulunmakta diğer birkaç özellik ise resimde bulunmakta. Ben bu ekran kartını takacağım bu yaz ama dolar malumunuz alınır mı? Son olarak bilen varsa söylesin bu modelde Pegatron mu var yoksa başka marka bir anakart mı kullanılmakta?
Screenshot_20180625-202314.png
Screenshot_20180625-202310.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı takabilirsiniz. PSU nuzun üzerindeki etiketin fotografını bizimle paylaşabilir misin ?
Onu yapamam galiba çünkü hazır sistem olduğu için garanti dışı oluyor. Ben daha önce casper yetkilisiyle konuşmuştum. Ona seri no filan attım ve RX470 için psu değişmeli dedi ama kasayla ilgili bir şey demedi.

Onu yapamam galiba çünkü hazır sistem olduğu için garanti dışı oluyor. Ben daha önce casper yetkilisiyle konuşmuştum. Ona seri no filan attım ve RX470 için psu değişmeli dedi ama kasayla ilgili bir şey demedi.
İyi de PSU yu degiştirmek ve ekran kartını takmak için kasayı açmıcak mısın zaten? Her türlü gidecek garanti.

PSU yeterli geleceğini düşünmüyorum değiştirilmesi şart. Aldığın ekran kartı belki kasayada sığmayabilir onada dikkat edin onun haricinde bir sorun yok gibi.

PSU yeterli geleceğini düşünmüyorum değiştirilmesi şart. Aldığın ekran kartı belki kasayada sığmayabilir onada dikkat edin onun haricinde bir sorun yok gibi.
psu tamam da kasa da değişirse casper bilgisayarın bir anlamı olmayacak toplama yolundayız :D. Şaka bir yana kasa için bütçem olmayabilir sığar mı sığmazmı bilemem ama sığarsa iyi olur. Ben casper bayiisine sordum sadece psu değiştirilmeli dedi kasayla ilgili bir şey demedi.

Kasayı aç ekran kartını takacağın yeri ölç ona göre değiştirisin.
psu tamam da kasa da değişirse casper bilgisayarın bir anlamı olmayacak toplama yolundayız :D. Şaka bir yana kasa için bütçem olmayabilir sığar mı sığmazmı bilemem ama sığarsa iyi olur. Ben casper bayiisine sordum sadece psu değiştirilmeli dedi kasayla ilgili bir şey demedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı