i5 4590 sistemde Valorant'ta FPS düşüyor

Allah'ın hikmeti hocam ne diyelim oynuyorsanız. Bende de i5 - 7500 var ayarları yükseğe alınca PC kendini yeniden başlatıyor.

Yüksek ihtimalle ısınıyor.
İyi bir bilgisayarcıya baktırmakta fayda var.
Ya da farklı sorunları olabilir - PSU vb

Evet aynı sorunu bende yaşıyorum sistem gereksinim iyi ama çok drop yiyorum bende
Fx8320 3.50 Ghz
12 Gb ram
MsI Gtx 1050 'Gb
var

Bu soruları yanıtlarsınız sevinirim.

-MSI Afterburner indirip, oyun içerisinden RAM, işlemci ve ekran kartı değerleriniz atar mısınız?

-Güç kaynağınız kaç watt ve +12v kanal değerleri kaç amper?

-İşletimiz sisteminiz format atmadan önce ve sonra neydi?

-Oyun oynarken arka planda duran uygulamalar neler ve siz bunları kapatıyor musunuz?

Arkada sadece edge, discord ve spotify açık, bu ısı seviyeleri normal mi?

Arkada sadece Edge, Discord ve Spotify açık, bu ısı seviyeleri normal mi?
Eki Görüntüle 1685471

Yük altında bile olmadan sıcaklık değerleri 80 üzerinde. Bunun sebebi işlemcinin üzerindeki termal macunun kuruması, işlemci soğutucu fanını tozlanması veya yetersizliğinden kaynaklı olabilir. İşlemci soğutma fanınız Intel stok fan mı?

Evet aynı sorunu bende yaşıyorum sistem gereksinim iyi ama çok drop yiyorum bende
FX8320 3.50 GHz
12 GB RAM
MSI GTX 1050 'GB
Var

Normal değil kasmaması gerekir ve ben imza da yazan sistemimde bile çok rahat oynatıyor

Evet hocam stok fan, çok tozlanmıştı temizledim. Tozlanmadan kaynaklı olacağını sanmıyorum

Arka plan uygulamalarını kullanmadığınız zaman kapatın.

Formatı bugün mü attınız?
Formatı atalı 2 gün oldu, kasayı da dün temizledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…