i5 4590 sisteme ekran kartı önerisi

YaverPasha

Femtopat
İşlemci: Intel Core i5 4590 3.30GHz (4cpus)
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT730 4 GB.

Şu an böyle bir sisteme sahibim. 2000 TL gibi bir bütçem var, yeni nesil oyunları oynamak istiyorum.
(BF1, Arma 3, Squad, CS:GO, DayZ vs. vs.)

Sizce en uygun hangi ekran kartı olur? Bilgisayarıma bu konuda pek bir bilgim yok bilgisayarımın anakartı destekler mi, darboğaz yapar mı? Bilgilendirebilirseniz çok teşekkür ederim. :) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu saatten sonra Gtx1050 ti gibi bir kartı almanı tavsiye etmem. Alacaksan en az RX 570 almanı tavsiye ederim. 0 alacaksan gtx 1650 super almanı tavsiye ederim. Tabii ki bütçene uygun daha iyi bir kart modeli alabilirsin ancak 4 çekirdekli işlemci bf1 gibi oyunlarda darboğaz yapmaya başlıyor maalesef. Tercih senin. Gtx 1650 super tavsiyemdir.

Bu saatten sonra Gtx1050 ti gibi bir kartı almanı tavsiye etmem. Alacaksan en az RX 570 almanı tavsiye ederim. 0 alacaksan gtx 1650 super almanı tavsiye ederim. Tabii ki bütçene uygun daha iyi bir kart modeli alabilirsin ancak 4 çekirdekli işlemci bf1 gibi oyunlarda darboğaz yapmaya başlıyor maalesef. Tercih senin. Gtx 1650 super tavsiyemdir.

Hocam bu arada amd nin driver sorunları vardı onan 1050 ti dedim yanlışsa düzeltin.

İşlemci: Intel Core i5 4590 3.30GHz (4cpus)
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT730 4 GB.

Şu an böyle bir sisteme sahibim. 2000 TL gibi bir bütçem var, yeni nesil oyunları oynamak istiyorum.
(BF1, Arma 3, Squad, CS:GO, DayZ vs. vs.)

Sizce en uygun hangi ekran kartı olur? Bilgisayarıma bu konuda pek bir bilgim yok bilgisayarımın anakartı destekler mi, darboğaz yapar mı? Bilgilendirebilirseniz çok teşekkür ederim. :) :)

Dostum GTX750, RX460, GTX960 aklıma bunlar geldi bunları biraz araştırırsan karar verebilirsin. Mümkünse anakartını öğrenebilir miyim :) ?

Hocam bu arada amd nin driver sorunları vardı onan 1050 ti dedim yanlışsa düzeltin.
Yok ondan değil. Artık eski ve performans açısından da bence iş gören ama iyi ayarlarda oynamak isteyene yetmeyecek bir kart. İleride çıkacak oyunlarda çoğu ayarı kısması gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı