İ5 4590 ve GTX 970 uyumu

Makaleler
1
Daha fazla  
1.Merhaba arkadaşlar. TEOG'dan 402 puan bekliyorum. 4.200TL sınırım var. Oblivion ve monitör alacaktım. Fakat Phoenix güçlendirme ile birlikte fiyat artışı gösterdi. Kendim bir sistem topladım. Sistemim uyumlu mu? Cevap verenlere teşekkürler.
2.Arkadaşlar kasaya uygun olacağı için MSI seçtim fakat Gaming 4G aldım. 100ME alacaktım fakat renk uyumunu bozmak istemedim. Sistemi en fazla 5 sene kullanırım. Arka plaket olmadığından dolayı sorun çıkar mı?
3.100ME ve Gaming 4G arasında soğutma ve FPS farkı var mı? Var ise direk 100ME seçeceğim.

Dosya Ekleri

• Sistem.jpg
    Sistem.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 455
Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel sistem. 100ME ve 4G arasında performans farkı veya tasarım farkı yok. Ancak soğutucuyu çıkarıp SSD'yi Samsung 850 Evo yapabilirsiniz. O.C. edilemeyen bir işlemci olduğu için stok soğutucusu yetecektir.

1. Sisteminiz uyumlu.
2. Kartı sorunsuz kasaya bağlarsınız. Demek istedğiniz buysa eğer.
3. 100ME olan sürümü; nVIDIA'nın bu ürünü 100 milyonuncu satışına özel çıkardığı sürüm. Performans farkı yok. Maus pad veriyorlar hediye olarak.

Güzel sistem. 100ME ve 4G arasında performans farkı veya tasarım farkı yok. Ancak soğutucuyu çıkarıp SSD'yi Samsung 850 Evo yapabilirsiniz. O.C. edilemeyen bir işlemci olduğu için stok soğutucusu yetecektir.
Tavsiye için sağol. İleride stok soğutucuyu değiştirip sağlam bir soğutucu alacağım. Hala stok soğutucuyu sevmiyorum. Dediğinizi yapacağım.
1. Sisteminiz uyumlu.
2. Kartı sorunsuz kasaya bağlarsınız. Demek istedğiniz buysa eğer.
3. 100ME olan sürümü; nVIDIA'nın bu ürünü 100 milyonuncu satışına özel çıkardığı sürüm. Performans farkı yok. Maus pad veriyorlar hediye olarak.
Sağolun.

Hocam yapmayın şöyle şeyler lütfen. 4000 TL ye GTX 970 koymayın artık. SSD almak istiyorsanız Kasayı Z3 Plus+ZM500-LE alın sonra SSD alın. Valla monitörü size bıraktım 200 TL ile hangi monitörü alırsanız. İyi bir monitör için dediğim gibi yapabilirsiniz. Ramları 16 GB yerine 2x4 şeklinde 8 alın ve arta kalan parayla monitöre yatırın.
Ara Toplam3.389,26 TL
Toplam KDV610,07 TL
Sepet Toplam Fiyatı3.999,33 TL
[TBODY] [/TBODY]

Hocam yapmayın şöyle şeyler lütfen. 4000 TL ye GTX 970 koymayın artık. SSD almak istiyorsanız Kasayı Z3 Plus+ZM500-LE alın sonra SSD alın. Valla monitörü size bıraktım 200 TL ile hangi monitörü alırsanız. İyi bir monitör için dediğim gibi yapabilirsiniz. Ramları 16 GB yerine 2x4 şeklinde 8 alın ve arta kalan parayla monitöre yatırın.
Ara Toplam3.389,26 TL
Toplam KDV610,07 TL
Sepet Toplam Fiyatı3.999,33 TL
[TBODY] [/TBODY]
Hocam öncelikle sistemde monitör yok. Ayrıca bu fiyatlar nerenin fiyatlarıysa baya ucuzmuş çünkü Vatan'da ki fiyatlar bundan çok çok daha fazla.

Dediğim gibi monitörü kendisine bıraktım. Açıklamayı okursanız anlarsınız. Sinerjiden topladım. Vatan'a karşı beslediğim kinden dolayı asla oradan alış-verişi önermiyorum. Para emici bir firmadan başka hiçbir şey değil. Çok iyi hizmet almak istiyorsanız gidin İnventus'tan toplayın.

Dediğim gibi monitörü kendisine bıraktım. Açıklamayı okursanız anlarsınız. Sinerjiden topladım. Vatan'a karşı beslediğim kinden dolayı asla oradan alış-verişi önermiyorum. Para emici bir firmadan başka hiçbir şey değil. Çok iyi hizmet almak istiyorsanız gidin İnventus'tan toplayın.
İnternetten alıp alamayacağını bilmek lazım önce :)

Almamak için bir sebep var mı?
Olabilir hocam sormadan bilemeyiz diyorum işte :) Kartın internet alışverişi kapalı olabilir, internetten alışverişe güvenmiyor olabilir, o işlere bulaşmak istemiyor olabilir veya yaşı benim gibi 18'den küçüktür babası internet işlerine bulaşmak istemiyor olabilir :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı