İ5 4590K sisteme ekran kartı tavsiyesi

Cyrona

Hectopat
Daha fazla  
Ana kart= Msı H97 PC Mate
İşlemci= i5 4590k
RAM= 2x4 8 GB Kingston HyperX 1600 MHz

Bütcem 700-750 lira civarı bu sisteme uygun olarak hangi ekran kartını tercih etmeliyim?

Bunu alabilirsiniz.

upload_2015-10-14_15-3-37.png

Forum olarak Sapphire önermiyoruz.
Recep abinin R9 270X incelemsinden sonra bu marka düşmanlığı sona erdiğini sanıyordum yurt dışında AMD ekran kartı için Sapphire öneriliyor. Tek sorunu fan tasırımı sesli oluyordu onuda yeni çıkan nitro modellerine çözmüşler %50 fan kullanımı 78 derece tam yükte ve en az MSİ kadar sessiz bir şekilde kullanılıyor.

Arkadaşlar AMD ekran kartı kullanacaksanız Sapphire candır. Çünkü Nvidia'ya daha çok özen gösteriliyor. Bende Sapphire kullanıyorum ve şu ana kadar hiç bir sıkıntısını görmedim. 70 derecenin üstünü görmedim. Birde kasamdan hiç ses gelmiyor.

i5 4590k o.c edilebilen bir işlemci olduğu için Z97 yonga setli bir anakart almanı tavsiye ederim. Ekran kartı olarak GALAX GTX 960 alabilirsin hepsibura.com da indirimde 760 tl civarında bir fiyatı var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı