i5-4670K + R9 290 PCS+ Sistem Nasıl?

Hocam bunun sitesinde de " 750 Watt Power Supply is required. " diyor. Siz 650W yeterli olur demişsiniz.Peki sitede neye göre 750W yazıyorlar,yani yüksek tutmalarının nedeni nedir ?
Orada tüm sistem ile birlikte 'tavsiye' edilen PSU için konuşulmuş. Game Debate'e bakınca o kart için gereken Max Power 275W göreceksin. Tüm sistem bileşenleri ile birlikte hesap ettiğinizde VS650W'ın rahatça yeteceğini göreceksin...

Son düzenleme:
Hocam bu arada bende i5 4690K işlemci düşünüyordum ama stoklarda yok şuan için.O yüzden 4670K almayı düşünüyorum,ona da o.c oranı düşük diyorlar ama başka da alternatif yok gibi.

Hocam bu arada bende i5 4690K işlemci düşünüyordum ama stoklarda yok şuan için.O yüzden 4670K almayı düşünüyorum,ona da o.c oranı düşük diyorlar ama başka da alternatif yok gibi.
Sakın yapma! 25 Haziran'da Türkiye'ye giriş yapacaklar diye biliyorum. Az sabır. :D Ben de Z97 Gryphon'u bekliyorum o ara. :(

Son düzenleme:
Hocam vapor x iyiymiş ama bütçemi daha da zorlayacağım gibi görünüyor.Anakart,ekran kartı,işlemci değişikliği derken :(

Sakın yapma! 25 Haziran'da Türkiye'ye giriş yapacaklar diye biliyorum. Az sabır. :D Ben de Z97 Gryphon'u bekliyorum o ara. :(

**Peki bu sisteme soğutma almam gerekli mi yoksa içinde var olan soğutucular idare eder mi ? (Şimdilik o.c düşünmüyorum,ileride yetersiz kalırsa yapacağım.)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı