İ5 4670K ve GTX 970 sistem toplama

izzet68

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba techonap ailesi 1 ay icinde bir oyun bilgisayari toplamak istiyorum arastirmalar yaparken youtube den techonap la tanistim ve tek kelime ile harikasiniz ve recep supersin:)
Oncelikle alacagim parcalari yazmadan amacim 4k oyun oynamak ama suan elimde 107cm philips lcd full hd tv var en iyi cozunurlugu yakalamam icin videolerinizdan anladigim kadariyla display port baglantisi yapmak ama tv imde bu cikis yok simdi ilk sorum:
bu tv isimi gorurmu 4k icin hd baglantisiyla yoksa display port cikisli 4k tv dahami iyi olur?

almak istedigim parcalar:

Islemci: Intel Core i5-4670K (3.4 GHz)Haswell
Cooler islemci: Cooler Master Hyper 212 EVO
Ekran karti: MSI GeForce GTX 970 GAMING 4G, 4 Go
Ana kart: MSI Z97 GAMING 7
Ram: Kit Dual Channel DDR3 G.Skill Ripjaws X, 2 x 4 Go, PC3-12800, CAS 9
SSD: Kingston Now V300, 240 Go, SATA III
Guc baglantisi: Corsair CS650M, 650W 80+gold
Hafiza: Hitachi Deskstar 7K2000, 2 To
Kasa: Zalman Z11 Plus HF1

Ortalama 1100 € a mal olucak bana bu birlesim hakkinda ekliyeyebileceginiz varsa bunu bilmekten cok memnun olurum.
Ve hersey icin tesekkur ederim techopat a

Son düzenleme:
Anakart sisteme fazla demek istemiş arkadaş. Bütçeniz nedir birde sistemi kullanım amacınız nedir?
anladim arkadasim yani ana kart sistem icin cok iyi demek istiyorsunuz. gaming 5 ile gaming 7 arasinda 50 evro fark var almisken iyi birsey olsun dedim ve ileriki zamanda da is gorur diye dusundum ve overclock yapmasi daha kolay gaming 7 de.amacim 4k yani maksimum cozunurlukte oyun oynamak butcem en fazla 1.100 avro

fransada yasiyorum.bir internet sitesi uzerinden siparis vericem hepsini

birde yeterlidir derken arkadasim konuyu biraz daha acabilirmisin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı