i5 4670K veya FX-8320 ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Antking

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 2500 TL civarında 2 tane bilgisayar topladım. Bunlardan hangisinde oyunlarda daha çok fps alırım. Daha iyi bir sisteminiz var duymak isterim. :) (Kasaların ikiside z3 plus , ilk resimdeki sistemdeki anakartta z97 gaming 5)

Sistem 1.png

Sİstem 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler bende öyle düşündüm ama diğer arkadaşlarında fikrini duymak istedim. :)

2. sistemde ekran kartı çok iyi. Ama 650w yeterli gelir diye tahmin ediyorumda acaba ucu ucunamı yetebilir fikrim yok. 2. sistemde anakartı gigabyte ud3p olarak değiştirin. Daha iyi.

AMD tabanlı sistemi alırsan daha iyi olur çünkü AMD FX 8320 İntel'e fark atar.

AMD 8 çekirdekli işlemci daha ne olsun.

Saygısızlık etmek istemem ama @Recep Baltaş sizin koyduğunuz başlıkta da hata var. Sadece işlemci fark etmiyor ekran kartı da fark ediyor. Yoksa ilk sistemin işlemcisinin daha iyi olduğunu bende biliyorum. Sadece hangisinde daha iyi performans alırım diye konu açmıştım.

İlk sistem ileriye dönük çünkü 1150 Soket'in daha geleceği var. İkinci sistemin ise ekran kartı diğerinden daha iyi. Ama AM3+ platformu öldü artık. İlk sistemde işlemciyi 4440, anakartı da H97M-Plus seçerseniz ekran kartını R9 290 yapabilirsiniz.

İlk sistem ileriye dönük çünkü 1150 Soket'in daha geleceği var. İkinci sistemin ise ekran kartı diğerinden daha iyi. Ama AM3+ platformu öldü artık. İlk sistemde işlemciyi 4440, anakartı da H97M-Plus seçerseniz ekran kartını R9 290 yapabilirsiniz.
Tavsiyeli bir cevap arıyordum teşekkürler.

@JfWinks Hangi mönitörü almalıyım yanında ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı