i5 4690 Sıcaklık Değerleri

Yukarıya takmayı denedim ama fan takılmıyor. Matkapla delinmesi lazım. Yan kapağın sadece dışına fan takılıyor çünkü ekran kartının ısı borularına temas ediyor. Dışına takınca kabloyu takamıyorum. Özür dilerim bu kadar size rahatsızlık verdim. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iyi serinlik için, oyuncu kasalarının yan kapağında fan olmazsa olma kanımca.

Fanı iç tarafa monte edememeniz kötü olmuş.
Dış tarafına bağlayıp yararlanabilmeniz için, aradaki o camı, mika'yı fan yapraklarını kapsayacak kadar kesmeniz lazım ki bu da kasayı bozar. Burada tercih sizin.

Üst tarafı matkapla delip mümkünse daha büyük bir fan takabilirsiniz.

Sıvı soğutmanın işlemciyle temas eden kısmında plastik kaplama oluyor. Bunu sökmeniz gerekmekte, söktünüz mü acaba?

Bu arada anakartın kapasitörleri polimer kapasitör. Rahat 5-6sene götürür o anakart tebrikler iyi seçim.

Arkadaşlar daha önce gerek Youtube'dan gerek Sosyal'den çok ısındığını söylemiştim. Sorun İ5 4690 işlemcinin çok sıcak çalışması. Bu gün kasamın önünde bulunan fanı ters çevirdim. Gta 5'e tekrar girdim. Msi After Burner tekrar aynı sonuçları gösterdi. Ama ön fana elimi koyduğumda hiç sıcak hava gelmiyor.
  • Sıcaklıklar: 65 derece - 80 derece. (Msi After Burner)
  • İşlemci: İ5 4690
  • Soğutucu: Cooler Master Seidon 120v

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı