İ5 4690 ve Asus GTX 770 tabanlı sistem toplama

KaanYldrm

Hectopat
Daha fazla  
upload_2014-9-9_1-50-53.png

Hız aşırtma yapmayacağım için k serisi bir işlemci tercih etmedim .
Ayrıca AMD ekran kartı tercih etmememin sebebi yazılım konusunda emin olamamam.
Bence sistem oldukça iyi ama sizinde düşüncelerini isterim. İntel işlemci ve Nvidia ekran kartı istiyorum yani bana git r9 290 al filan demeyin lütfen. Fan boyluk yapmıyorum yalnızca emin değilim, daha sonra pişman olmak istemediğim için emin olduğum markaları alıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
''iceskull123'' güzel bir sistem toplamış. Onu alabilirsiniz. Sadece o sistem de psu'yu zalman 80 plus 700W psu ile değiştirin derim. Çok az bir fiyat farkı var. Hem de daha verimli. Ayrıca bir de madem R9 290 almayacaksınız, gtx770'i 4 gb olanından alın. Daha uzun ömürlü olur. 2 gb ultra da sorun olabilir.

Kardeşim sitede gtx770 önerenlere zaten kızıyorum ben. Arkadaş amd almamaya kararlı. Gtx780'i geçen bir kartı almak varken gtx770 saçmalık. Ama arkadaş istemiyor. Alacaksa 4 gb modelini almalıdır. Yoksa artık ultra da 2 gb bellek yetmiyor. Uzun ömürlü olması için.

2500 TL bütçen var ise neden Intel alıp ekran kartını dşük alıyorsun ki. AMD topla ve R9 290 ekran kartı koy.

Kardeşim sitede gtx770 önerenlere zaten kızıyorum ben. Arkadaş amd almamaya kararlı. Gtx780'i geçen bir kartı almak varken gtx770 saçmalık. Ama arkadaş istemiyor. Alacaksa 4 gb modelini almalıdır. Yoksa artık ultra da 2 gb bellek yetmiyor. Uzun ömürlü olması için.

Kesinlike atık uzun vade de GB değerine de önem verilmeli.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı