i5 4690K / Msi Gtx 970 Sistem Alındı

Onsahurin

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar...

Sistemin bütün parçaları elime bugün ulaştı. Parçaları birleştirip testleri ve sonuçları en kısa zamanda paylaşırım. Parçalar hakkında da sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Saygılar...

Sistem parçaları ;

- Intel Core i5 4690K İşlemci
- Msi Z97 Gaming 5 Anakart
- Msi Gtx 970 4 Gb 256 Bit Ekran Kartı
- Corsair Vengeance Pro 2x4 Gb 1866 Mhz Bellek
- Seagate Barracuda 1 Tb 7200 Rpm Sabit Disk
- Samsung 840 Evo 120 Gb Ssd
- Corsair Carbide Air 540 Kasa
- Corsair CX750M Güç Kaynağı

IMG_20141017_213334.jpg

Ben de buna yakın bir sistem toplamayı düşünüyorum. Sadece benim anakartım msi z97 gaming 3. Aradaki fark nedir tam olarak açıklayabilir misin?

Hayırlı olsun. Montaj sırasında da fotoğraflar paylaşırsanız memnun olurum.
Teşekkürler... Montaj için resimleri ya da bir videoyu paylaşmak isterim ama internet sağlayıcım yeni evimdeki bağlantıyı bir haftadır sağlayamadı. Umarım en kısa zamanda çözülür ben de rahat rahat yükleme yapabilirim.

Ben de buna yakın bir sistem toplamayı düşünüyorum. Sadece benim anakartım msi z97 gaming 3. Aradaki fark nedir tam olarak açıklayabilir misin?
Teknik olarak bir bilgim yok Gaming 3 ile ilgili. İncelemeleri mevcut. Ama aradaki fiyat farkı çok değil. Almışken Gaming 5 almanızı öneririm...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı