i5 4690K sistem alınır mı?

XAEN

Centipat
Öncelikle herkese merhaba, bir süredir sistemimden bazı parçaları değiştirmek istiyordum. Karşıma i5 4690K, Z97 Gigabyte anakart ve 2x8 DDR3 Corsair RAM çıktı. Fiyatı 1400 lira civarında. Sizce 2021 yılında böyle bir sistem toplamak mantıklı mı? Ayrıca alınması durumunda güncel ve daha eski oyunlarda nasıl bir performans verebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında 4.nesil almak istemezdim ama fiyatlar gerçekten inanılmaz artmış, bende ne yapacağım konusunda biraz kararsızım açıkçası.

Kusura bakmayın, evet fiyatlar gerçekten inanılmaz arttı. Ben Izoly tarzı bir şey aldığınızı düşünmüştüm. 1400 TL olduğunu sonradan fark ettim.

Öncelikle herkese merhaba, bir süredir sistemimden bazı parçaları değiştirmek istiyordum. Karşıma i5 4690K, Z97 Gigabyte anakart ve 2x8 DDR3 Corsair RAM çıktı. Fiyatı 1400 lira civarında. Sizce 2021 yılında böyle bir sistem toplamak mantıklı mı? Ayrıca alınması durumunda güncel ve daha eski oyunlarda nasıl bir performans verebilir?

Yanına 2.el bütçen yetiyorsa GTX 1060 6 GB modelini alırsan günümüz oyunlarını rahatlıkla oynarsın diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı