i5 4690K ve GTX970 Sistem Toplama

Styks

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistemi hazirana kadar parça parça toplamaya başladım. Herhangi bir eksiği var mı? Var ise tavsiyeleriniz neler?

Adsız.png

@Recep Baltaş @Ali Güngör görüşleriniz benim için çok önemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
650 W fazla. 550W fazlasıyla yetecektir. Onun dışında gayet iyi. (Ama şahsi tavsiyem anakartı asus h97m-e ve işlemciyi i5 4690 yapıp güzel bir SSD alırdım ama O.C deneyimi yaşamak istiyorsanız da sorun yok.)

650 W fazla. 550W fazlasıyla yetecektir. Onun dışında gayet iyi. (Ama şahsi tavsiyem anakartı asus h97m-e ve işlemciyi i5 4690 yapıp güzel bir SSD alırdım ama O.C deneyimi yaşamak istiyorsanız da sorun yok.)
Tavsiyen için teşekkürler. Overclock yapmayı düşünüyorum ondan bu üçlünün iyi olacağını düşündüm. SSD hazirandan sonra alacaklarım arasında.

Anakartı Gigabyte z97x gaming 5 ile değiş bence.

Msi:

4 gerçek faz.
Tek bios.

Gigabyte:

8 gerçek faz.
Çift bios.

Not: Gigabyte'ın sitesinde tek revizyon yazıyor ancak birden çok revizyonu olduğu söyleniyor.

Şimdiden hayırlı olsun. Alınca fotoğraflarını atarsanız seviniriz.
Tabi alınca ilk iş technopat.

Anakartı Gigabyte z97x gaming 5 ile değiş bence.

Msi:

4 gerçek faz.
Tek bios.

Gigabyte:

8 gerçek faz.
Çift bios.

Not: Gigabyte'ın sitesinde tek revizyon yazıyor ancak birden çok revizyonu olduğu söyleniyor.
Ekran kartında da Gigabyte tavsiye eden çok fazla MSI'ın yazılım desteği daha fazla değil mi? Ben bundan dolayı MSI'a yöneldim.

Yazılım işi bana sorarsanız hiç farketmez. Msi dört dörtlükte Gigabyte çok kötü sanki yazılım konusunda. Ekran kartı Gigabyte olmasada olur sonuçta gpu'ları aynı ama anakartlarda özelliklet farklı. Gigabyte çok önde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı