i5 4690K ve MSI Gaming 7 Tabanlı Sistem

Gigabyte anakartlar genelde revizyonları farklı olarak piyasaya sürülüyor. Anakart güzel fakat ona dikkat etmek gerekiyor.
Bu modelinde revizyon sıkıntısı yok. :)

Önceden fiyatı MSI Gaming 5'den daha aşağıdaydı, sonra kalitesinin farkına mı vardılar, ne olduysa birden MSI'dan pahalı oldu. Ama bana kalırsa o fiyat aralığında hala 1 numara.

Bu sistem cidden harika ama orda ankart bu senelik gibi duruyor. Beni ileriye dönük olarak bakmaya çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem cidden harika ama orda ankart bu senelik gibi duruyor beni ileriye dönük olarak bakmaya çalışıyorum.
Bu anakartı seçmemin sebebi H chipsetli olması. İşlemcinin çarpan kilidi kapalı olduğundan dolayı seçtim. ASUS'un anakartları iyidir. Eğer 4690K ve Gaming 7 istiyorsan ekran kartından kısman gerekecek. Bilgisayarı aldıktan sonra fotoğrafları bekliyoruz.

Bu anakartı seçmemin sebebi H chipsetli olması. İşlemcinin çarpan kilidi kapalı olduğundan dolayı seçtim. ASUS'un anakartları iyidir. Eğer 4690K ve Gaming 7 istiyorsan ekran kartından kısman gerekecek. Bilgisayarı aldıktan sonra fotoğrafları bekliyoruz.
Öyle olacak heralde. Peki sana şunu sormak istiyorum, sen olsan GTX 770 mi, GTX 960 alırdın? Bunun AMD karşılığı ne olurdu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı