i5 4690K ve MSI GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Genelde onermiyorlar bunu yani onermiyorlar derken rami 1600 mhz al, bu seni gayet idare eder, 2400 mhz alsanda farkedemezsin gibi şeyler söyleniyor. Bende o yuzden 1600 mhz taraftariyim. 2400 mhz alirsam ne degisir?
Tabi fark edemezsin, o zaman anakartın mhz'sini o kadar yüksek almayacaksın boşa veriyormussun gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartini evga secebilirsin. Kasa olarak zalman z3 plus ve 600 w 80 plus guc kaynagi tercih edebilirsin.

işlemci soğutucu olarak sence hyper 212 evomu daha iyi yoksa bumu bence hyper 212 evo vede ssd yi samsung 840 evo yaparsan daha iyi olur gibi bide 250 lik yap ssd yi

Ssd yukseltilebilir. Sogutucada Hyper 212 Evo ile degistirilebilir. Bana da o daha iyi gibi geldi. Tesekkurler :)

Ekran kartini evga secebilirsin. Kasa olarak zalman z3 plus ve 600 w 80 plus guc kaynagi tercih edebilirsin.

Ekran kartini Evga ile degistirmem acaba ne gibi yarar saglar bana bunlari ogrenirsem guzel olur. Kasa konusunda Cooler Masterin modelini baya begendim. Tabi fikrim degisebilir. Tesekkurler :)

Tabi fark edemezsin , o zaman anakartın mhzsini o kadar yüksek almıcaksın boşa veriyormussun gibi.

Acikcasi demek istediginizi anlamadim. Anakartin mhzsi yuksek evet fakat ramide yuksek alirsam ne gibi yarar saglar bana bu bunu bilirsem tabikide yukseltirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı