i5 4690K ve MSI GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atolay

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yazın bu sistemi toplayacağım. Baya düşündüm üstünde ve size de sormak istedim. Eksik veya kötü bir yanı var mı? Bu arada dolar da düşer büyük ihtimal yaza kadar. Daha yükseleceğini düşünmüyorum pek :D Yükselmesin zaten. Sisteme overclock yapacağım. Oyunları ultra ayarlarda, high ayarlarda çalıştırmasını istiyorum. Ek olarak oyun tasarımlarında ve bilgisayar mühendisliğine bağli olarak çalışmalarda kullanacağım, ayrıca müzisyenim. Bir de ses kartı alıp kayıtlar alacağım. Sizce bu sistem beklentilerimi karşılar mı? Bütçem maksimum 4500 TL. Bunu da belirtmek istedim.

Şimdiden teşekkürler yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için :)

Screenshots_2015-02-07-13-24-31.png
Screenshots_2015-02-07-13-24-49.png
Screenshots_2015-02-07-13-25-16.png
Screenshots_2015-02-07-13-25-28.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasan çok kötü kalitesiz ama görüntüsü hoş kasalardan.

O kadar MSI ekran kartına para verme. Evga veya Galax modelini al, daha hızlılar.

Kasanın içi çok dar.

O zaman konuyu yazın aç kardesim.

O zamana kadadar R9 3xx serisi olucak, Gtx 900 serisinin fiyatlari düsucek. Dolar cikar mi , azalir mi bilinmez onun icin yazin acmanda fayda var.

Son düzenleme:
O zaman konuyu yazın aç kardesim.

O zamana kadadar R9 3xx serisi olucak, Gtx 900 serisi düsucek. Dolar cikar mi , azalir mi ? Bilinmez onun icin yazin acmanda fayda var.

Haklisinda simdiden kafamda kurmak istiyorum asagi yukari boyle olucak cunku.

Evet bende bu kasayi dusundum zaten alicak olursam almayi. Tesekkur ederim. Peki kullanma amaclarimi karsilar mi bu sistem?

Haklisinda simdiden kafamda kurmak istiyorum asagi yukari boyle olucak cunku.

Evet bende bu kasayi dusundum zaten alicak olursam almayi. Tesekkur ederim. Peki kullanma amaclarimi karsilarmi bu sistem?
Karşılar zaten ana kartın içinde gayet iyi bir ses kartı var. Sistemi topladıktan sonra ses kartı alıp almayacağına karar vermelisin.

Anakartın mhzsi yüksek bence ramin mhz sinide yüksek tut.

Genelde onermiyorlar bunu yani onermiyorlar derken rami 1600 mhz al, bu seni gayet idare eder, 2400 mhz alsanda farkedemezsin gibi şeyler söyleniyor. Bende o yuzden 1600 mhz taraftariyim.2 400 mhz alirsam ne degisir?

İşlemci soğutucu olarak sence hyper 212 evo mu daha iyi yoksa bu mu? Bence hyper 212 evo ve de ssd'yi samsung 840 evo yaparsan daha iyi olur gibi, bir de 250gb yap ssd'yi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı