i5 5. Nesil ile oyun oynanır mı?

Arkadaşlar alacağım sistem ikinci el amacım bu sistemi alıp bazı parçalarını değiştirmek. Bütçemde o kadar fazla değil 5 bin 6 bin falan. Adam ilanda ekran kartı markasını belirtmemiş.

Arkadaşlar alacağım sistem ikinci el amacım bu sistemi alıp bazı parçalarını değiştirmek. Bütçemde o kadar fazla değil 5 bin 6 bin falan. Adam ilanda ekran kartı markasını belirtmemiş.
Ekran kartının belirtilmemesi de bir ayrı yer. Mesajdan sorun cevap vermezse büyük ihtimal kazıktır.

6K ya çok güzel RX580'li sistem toplanır hatta zorlanirsa 2060 bile olabilir 6.7k ya falan m

Sordum daha demin dönmesini bekliyorum.

Düz hesap 6 k diyelim. Hangi parçaları almam iyi olur?
AM4 soket bir işlemci ve anakartı daha mantıklı ve anakartı hala sıralamalarda birinci kalmayı başarıyor.
Ekran kartı olarak arkadaşın dedikleri falan olabilir belki RX 590 (3050) bile bulursunuz.

Sordum daha demin dönmesini bekliyorum.

Düz hesap 6 k diyelim. Hangi parçaları almam iyi olur?

Düz mantık gidersek sağlam herhangi bir AM4 anakart (1300-1400), 1600 AF (750), 8 GB DDR4 RAM (350), 600TL 500W kaliteli PSU, 350TL 240GB bir SSD, RX580 8 GB 1800TL, kalan para da kasaya gider. Hepsi 2. El.

Yeni konular

Geri
Yukarı