i5 5200M sistem CS 2 kaldırır mı?

• Konuyu başlatan Vurki
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 155

Vurki

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. CS 2 yüklemek istiyorum ama bilgisayarımda 60 GB boş alan var. CS 2 sistem gereksinimlerinde gerekli alan 85GB yazıyor indirirken 35GB yüklersem sorun olur mu acaba?

Bu arada bilgisayarımın özellikleri:
6 GB RAM
AMD Radeon HD 8600/8700M
Intel i5 5200M CS2 kaldırır mı yazarsanız sevinirim.

CS:GO'da minimum 60 FPS veriyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. CS 2 yüklemek istiyorum ama bilgisayarımda 60 GB boş alan var. CS 2 sistem gereksinimlerinde gerekli alan 85GB yazıyor indirirken 35GB yüklersem sorun olur mu acaba?

Bu arada bilgisayarımın özellikleri:
6 GB RAM
AMD Radeon HD 8600/8700M
Intel i5 5200M CS2 kaldırır mı yazarsanız sevinirim.

CS:GO'da minimum 60 FPS veriyordu.
Büyük ihtimalle yer sorunu yaşarsınız. Yaşamazsanız bile oynadığınız oyundan keyif alamayabilirsiniz. Kasacaktır diye düşünüyorum.

Merhaba,o Ram ile drop yemeniz çok olası, min. 16 gb yapmanızı tavsiye ederim.45-50 fps arası oynatabilir düşükte.

Zula bayağı bir P2W oyun. Metroda deneyebilirim. Ama genel olarak tercihim açık dünya ve yarış oyunları. Teşekkür ederim.

Assetto Corsa ortalama 30 GB civarındaydı. Rıde türünde motor yarışı oyunlarını da tercih edebilirsiniz.

Assetto Corsa ortalama 30 GB civarındaydı. Rıde türünde motor yarışı oyunlarını da tercih edebilirsiniz.
2 sinide oynadım. Assetto Corsa trafik modsuz olmuyo trafik moduda 15fps oynatıyo en düşük ayarlarda. Ride çok sarmıyo. Ben en iyisi iyice bi araşırıyım. Teşekkür ederim cevapların için.

Yeni konular

Geri
Yukarı