i5-5200U Sistem Valorant kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Yusuf Erens

Decapat
Daha fazla  
İşlemci = i5-5200u
RAM = 12 GB DDR3 (8+4)
Ekran kartı = AMD Radeon R5 M330.

Orta ayarlarda oynayacağım, sizce kaç FPS alır 40 FPS üzeri alır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam adamın sistemi benim sistemimden kat kat daha iyi ben en düşük ayarlarda 70 FPS alabiliyorsam adam 720p orta detaylarda 100 FPS altın inmez, 1024x768 oynayacaksa 120 FPS altı inmez diye düşünüyorum?
İşlemciye göre inanılamaz değişiklik gösteriyor çünkü optimizasyon sıkıntısı var. Ne kadar düşük ayarlar alırsan işlemciye o kadar yük biniyor ve kasmalar meydana geliyor.
Yüksek sistem düşük optimizasyon fazla fark edeceğini zannetmiyorum. Çünkü yükseğe alıyorsun işlemciden yük kalkıyor kullanımı azalıyor FPS düşüyor, düşüğe alıyorsun yük biniyor FPS droplar oluyor. Ortaya alıyorsun daha değişik. Benim anlatmak istediğim bu normalde optimizasyon sıkıntısı olmasa dediğiniz doğru.

Yüksek sistem düşük optimizasyon fazla fark edeceğini zannetmiyorum. Çünkü yükseğe alıyorsun işlemciden yük kalkıyor kullanımı azalıyor FPS düşüyor, düşüğe alıyorsun yük biniyor FPS droplar oluyor. Ortaya alıyorsun daha değişik. Benim anlatmak istediğim bu normalde optimizasyon sıkıntısı olmasa dediğiniz doğru.
Tamam hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim de @KaysRekt Hocam neye güldü onu anlamadım?
@KaysRekt Hocam neye gülüyorsun ya kızmaya başladım artık?

Geri
Yukarı