i5-5200u Valorant'ta kaç FPS alınır?

İşletim sistemi
Windows 10

Yavuz Enes

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım bu
Processor: Intel(r) Core(tm) i5-5200u CPU @ 2.20GHz (4 CPUs), ~2.2GHz
Memory: 8192MB RAM.
Available OS Memory: 8114MB RAM.
Page file: 4804MB used, 4739MB available.
DirectX version: DirectX 12.

Card name: Intel(r) HD Graphics 5500.
Manufacturer: Intel corporation.
Chip type: Intel(r) HD Graphics family.
Display Memory: 4185 MB.
Dedicated Memory: 128 MB.
Shared Memory: 4057 MB.

Card name: NVIDIA GeForce 830M.
Manufacturer: NVIDIA.
Chip type: NVIDIA GeForce 830M.
Display Memory: 6067 MB.
Dedicated Memory: 2010 MB.
Shared Memory: 4057 MB.
Benim bu bilgisayarda Valorant'ta kaç FPS almam gerekiyor en düşük minimum ayarlarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM'in fazla olduğu için artı ekran kartı bir tık daha iyi 10-15 FPS daha fazla alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

RAM'in fazla olduğu için artı ekran kartı bir tık daha iyi 10-15 FPS daha fazla alırsın.

Ben 50-60 FPS alıyorum bu adam nasıl benden kötü pcyle daha yüksek FPS alıyor

Bende de aynı Athlon X2 250 HD5450 ile oyunu sıkıntısız oynuyordum. Şu an 30 FPS anca. Config dosyasından ayar yapılıyordu önceden artık o da yok :(

Bende de aynı Athlon X2 250 HD5450 ile oyunu sıkıntısız oynuyordum. Şu an 30 FPS anca. Config dosyasından ayar yapılıyordu önceden artık o da yok :(

Ben direk Valorant'dan gameusersettingsden kalite düştüm 100dü 70-80 denedim anca 70 fps falan oldu normal poligonda 100 FPS görüyorum ama yere bakınca

Bu da oyunun ilk çıktığı zamanlar o zaman bende de hiç sorun yoktu ayar bile yapmadan 0 kasma oynamıştım son güncellemeler yeni karakterler falan geldi oyunda FPS düştü
Valorant'ı tekrar kuruyorum şimdi çünkü denetimde 4 TB olarak gösteriyordu Valorant'ı neden bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı