i5-540M ve GTX 1660 Ti ile Fortnite oynanır mı?

YaramazMorde

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
Merhabalar, i5-540M işlemci ve 1660 Ti ekran kartım var. Darboğaz söz konusu olduğu için çoğu oyunu yüksek grafik ayarlarına çıkarıp oynayabiliyorum. Sizce Fortnite'ı yüksek ayarlara çekip oynayabilir miyim? 30 FPS alsam yeter. Eğer okursanız lütfen cevaplayın. İndirmekle uğraşıp faturaya yansımasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fortnite işlemci odaklı olduğu için zorlayabilir.

Full ayarlarda 60 fps alırsın.Darboğaz diyen arkadaşlar ben xeon x3440 ve 1050 ti ile high ayarlarda 65 70 fps alıyorum.1660 ti daha güçlü bir kart 1050 ti dan.Yani en az 60 70 alır.

Merhabalar, i5-540M işlemci ve 1660 Ti ekran kartım var. Darboğaz söz konusu olduğu için çoğu oyunu yüksek grafik ayarlarına çıkarıp oynayabiliyorum. Sizce Fortnite'ı yüksek ayarlara çekip oynayabilir miyim? 30 FPS alsam yeter. Eğer okursanız lütfen cevaplayın. İndirmekle uğraşıp faturaya yansımasın.

Sistemi darboğazdan yakmak istemessin diye düşünüyorum.

Sistem Turbox mu yoksa eGPU mu kullanıyorsunuz?

Çözünürlüğü 4K'ya alırsanız belki bir nebze oynanabilir. Çünkü işlemci gücü isteyen bir oyunda işlemci gücünüz resmen yok. Çözünürlük ve kaliteyi arttırarak yükü olabildiğince ekran kartına vermeye çalışın.

Geri
Yukarı