i5 6200U GT940M CS:GO düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

emir366

Decapat
Arkadaşlar merhaba CS:GO çok sevdiğim bir oyun ancak FPS düşük. Yani bu sistem haketmiyor dust 2'de 60 FPS görüyorum bazen bazen 70 aslında rahat 110 120 almam gerekiyor. Lütfen yardımcı olalım çoğu haritalarda böyle.

8 GB RAM.
GT940M.
i5 6200U.

Silip yeniden kurdunuz mu?
Çünkü bazı ayarlar "Ayarları sıfırla" kısmından sıfırlanmıyor.
1-2 günde hallederim diyorsanız bence bir deneyin. Hatta Steam'i ve CS:GO'yu silip config dosyalarını silip baştan kurmanızı tavsiye ederim. Son olarak CS:GO'nun ekran kartınız ile çalıştığından emin olun.
Bence GT940M o kadar kötü bir ekran kartı değil.

Arkadaşlar merhaba CS:GO çok sevdiğim bir oyun ancak FPS düşük. Yani bu sistem haketmiyor dust 2'de 60 FPS görüyorum bazen bazen 70 aslında rahat 110 120 almam gerekiyor. Lütfen yardımcı olalım çoğu haritalarda böyle.

8 GB RAM.
GT940M.
i5 6200U.
Isınıyor olabilir. MSI afterburner ile oyun içi değerleri paylaşır mısın?

Baya sıcak oluyor 72 75 civarı normalde 50 5 yıldır termal macun yenilemiyorum ondan olabilir mi çünkü böyle FPS olamaz 50 gördüğümde var özellikle dust 50 60 70 civarı normalde termal macun yeniledikden sonra kaç FPS alabilirim çünkü 120 FPS rahat almam gerekiyor bu sistemle.
Bir sürü program falan ekledim Driver'ları güncelledim 2 kere format attım hala 70 60 80 falan oynanmıyor dust falan normalde kaç FPS alabilirim nasıl gider bu sorun.

Dostum yani youtuebede ki Benchmark testlerinde gördüğün FPS miktarını alman mümkün olmayabilir. Çünkü bu testi yapanlar bu testleri yaparken sistemde sadece o oyunu yüküyorlar ve ek bir şey yapmıyorlar. Senin FPS o kadar kötü değil. Eğer oyun odaklı ise ve 5 yıldır termal macun yenilemediysen fan bakımı ve termal macunu yenileme işlemlerini yaparsan FPS artar ancak 120 FPS alır mısın orası tartışılır.

Dostum yani youtuebede ki Benchmark testlerinde gördüğün FPS miktarını alman mümkün olmayabilir. Çünkü bu testi yapanlar bu testleri yaparken sistemde sadece o oyunu yüküyorlar ve ek bir şey yapmıyorlar. Senin FPS o kadar kötü değil. Eğer oyun odaklı ise ve 5 yıldır termal macun yenilemediysen fan bakımı ve termal macunu yenileme işlemlerini yaparsan FPS artar ancak 120 FPS alır mısın orası tartışılır.

Rahat 110 almam gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı