i5 6200U GTX940M laptop alınır mı?

Elevan065

Centipat
Daha fazla  
İllaki kullanan vardır. 2.el 3 4 arası buldum oyun testleri de bir hayli hoşuma gitti. ASUS marka almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Kullanan var mı? Parasına değer mi?

Alma sakın alma, elimde i5 6200U R7 360M laptop var bahsettiğin ile benzerler, Valorant oynamak istiyorsan hayal zaten, Just Cause 2 bile kaldırmıyor. U işlemciden uzak dur.

Satan kişinin amacı bilgisiz birisine satmak belli, ben tavsiye etmem, eğer laptop şart değilse kesinlikle masaüstüne yönel.
Bence ön yargılı davranmamak gerekiyor. Alttaki arkadaşın dediği gibi yapması halinde alırsa laptop çok uygun bir fiyatta.
Testleri yapıp alın. İkinci el alırken hangi testleri yapmalıyım diye aratırsınız eğer bilmiyorsanız.
Alma sakın alma, elimde i5 6200U R7 360M laptop var bahsettiğin ile benzerler, Valorant oynamak istiyorsan hayal zaten, Just Cause 2 bile kaldırmıyor. U işlemciden uzak dur.
İşlemcinin oyun performansına etkisi ekran kartına göre oldukça azdır gtx 940m bahsettiğiniz ekran kartına göre daha güçlü bir karttır.

Bence ön yargılı davranmamak gerekiyor. Alttaki arkadaşın dediği gibi yapması halinde alırsa laptop çok uygun bir fiyatta.

İşlemcinin oyun performansına etkisi ekran kartına göre oldukça azdır GTX 940M bahsettiğiniz ekran kartına göre daha güçlü bir karttır.

Valorant işlemci odaklı bir oyun, geri kalan kısmı bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı