i5 6400 Sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
2200

Devrim Aydemir

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Sistemimi yaza doğru komple değiştireceğim ama ekran kartımın yavaş yavaş bozulma sinyalleri vermesinden dolayı yaklaşık 2000-2200 lira civarı taksitle alabileceğim ekran kartı önerisine ihtiyacım vardır, yeni sistem toplarken ekran kartı başka bir bilgisayarda değerlendirilecektir.

Öncellikle monitörüm Samsung C27HG70 2K 144 Hz'dir. Buna bağlı olarak 4 GB GPU RAM kullanmak mantıksızdır herhalde değil mi?
Parçalarım; i5 6400, 8 GB DDR3 1866MHz RAM ve ASUS B150M K-D3 modeli ve güç kaynağım 650 Watt 80+ VS650 modeli.

Mantıklı önerilerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

Merhabalar,

Sistemimi yaza doğru komple değiştireceğim ama ekran kartımın yavaş yavaş bozulma sinyalleri vermesinden dolayı yaklaşık 2000-2200 lira civarı taksitle alabileceğim ekran kartı önerisine ihtiyacım vardır, yeni sistem toplarken ekran kartı başka bir bilgisayarda değerlendirilecektir.

Öncellikle monitörüm Samsung C27HG70 2K 144 Hz'dir. Buna bağlı olarak 4 GB GPU RAM kullanmak mantıksızdır herhalde değil mi?
Parçalarım; i5 6400, 8 GB DDR3 1866MHz RAM ve ASUS B150M k-D3 modeli ve güç kaynağım 650 Watt 80+ VS650 modeli.

Mantıklı önerilerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

Yazın yeni PC alınca ek masrafa girmezsin.
Bu fiyata en iyisi buyur:

Mantıklı olur ama darboğaz yapabilir.
Oynadığım oyunları göze alırsak; Witcher 3, Fallout 4, Bannerlord, çeşitli emülatör programları. 2K çözünürlükte darboğaz yaşar mıyım gerçekten?
Hocam kartı çok beğendim, model ve fiyat olarak bunun dışında önerdiğiniz site var mıdır?

Oynadığım oyunları göze alırsak; Witcher 3, Fallout 4, Bannerlord, çeşitli emülatör programları. 2K çözünürlükte darboğaz yaşar mıyım gerçekten?

Hocam kartı çok beğendim, model ve fiyat olarak bunun dışında önerdiğiniz site var mıdır?

Bundan daha iyisini öneremem çünkü yok.
En ucuz 1660 Super 2400TL iken su an 1660 Ti 2200TL.
Indirim bitmeden alın derim.

2K'da sıkıntı olmaz ama o kart 2K için pek uygun değil.

Geri
Yukarı