i5 6400 ve GTX 1060 FPS Düşüşleri

YouNeverOver

Kilopat
Daha fazla  
Konuda da belirttiğim gibi şaşkın olmakla beraber sistemimde darboğaz var ve sistem özellikleri;
  • 1060 6GB 192 Bit Zotac mini versiyon
  • i5 6400 2.7 GHz
  • RAM 8 GB Corsair 2400GHz
  • Anakart B250 gaming
FPS dropu Fortnite'da yiyorum, bugün başladı droplar ayarlar Lowda ve oyunda ortala CPU kullanım değeri 50-60, ekran kartı değeri de 40-50 arası ve drop başladığında 3-7 arası git gel yapıyor, oyun işlemciyi kullanmıyor. En son bugün gelen ekran kartı güncellemesinden sonra böyle drop yemeye başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim benim ekran kartım 6GB versiyonu işlemcimde i5 8600 aynı sorunları bende yaşıyorum PUBG varsa aynı şekilde sorun yaşıyorsundur sıkma canını drop oluyorsa.
Darboğaz olduğunu düşünmüyorum CPU değerlerin gayet normal %100 değil son kapasitede çalışmıyor tabi daha iyi bilen arkadailar vardır.

Güncellemeyi silip denediniz mi?
kardeşim güncelledim aynısına ama anladıgım kadarıyla fortnite oyununun güncellemesinde sıkıntı varmış o yüzden sanırım olay çözüldü
Kardeşim benim ekran kartım 6GB versiyonu işlemcimde i5 8600 aynı sorunları bende yaşıyorum PUBG varsa aynı şekilde sorun yaşıyorsundur sıkma canını drop oluyorsa.
Darboğaz olduğunu düşünmüyorum CPU değerlerin gayet normal %100 değil son kapasitede çalışmıyor tabi daha iyi bilen arkadailar vardır.
eyvallah

Hayır oyun sanırım dediğim gibi oyunun bugün gelen güncellemesi sonucunda optimizasyon sıkıntısı var yani şimdilik hayır oyunda ama normalde sıkıntım yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı