İ5 6400 ve GTX 960 Sistem Toplama

İsa TÜRK

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Evet arkadaşlar dün açtığım konuyla ilgili İsmet Hakan arkadaşım yardımcı olmuştu ve ben de ona göre masaüstü sistem tavsiyeleri – Aralık 2015 Orta Seviye Oyun – Fiyat/Performans sistemini biraz değiştirdim sizce nasıl olmuştur? Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı yok ve ilerde arttırılmayacaksa RAM 2x4 alınmalı. Unlocked CPU kullanmıyorsun kullandığın CPU skylake, stok soğutucu kullansan yeterli olur ha ben illa custom kullanacağım diyorsan Cooler Master Hyper 212 EVO öneririm

Güç kaynağı yok ve ilerde arttırılmayacaksa RAM 2x4 alınmalı. Unlocked CPU kullanmıyorsun kullandığın CPU skylake, stok soğutucu kullansan yeterli olur ha ben illa custom kullanacağım diyorsan Cooler Master Hyper 212 EVO öneririm
Cezam nedeni ile size cevap veremedim kusura bakmayın. Güç kaynağım var.

Hocam PSU unutmuşsun eklemeyi onun dışında bir sıkıntı yok hayırlı olsun şimdiden.
Cezam nedeni ile size cevap veremedim kusura bakmayın. Güç kaynağım var ve teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı