i5 6400 ve GTX 960 Sistem Toplama

Jezebel

Hectopat
Daha fazla  
3000- 2.jpg

Evet beyler böyle bir sistem topladım. (Sinerji) Anakarttan kısıp monitörü iyi seçmeye çalıştım. 24 inç benim için önemli ve 2ms.
Anakartım sistem için çok mu düşük sizce?
i5 6400 işlemci güncel oyunları oynarken sıkıntı çıkartır mı ?
3000 TL'ye ekran dahil daha iyi öneriniz var ise öğrenmek isterim :) İyi forumlar herkese. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende buna benzer bir sistem sipariş ettim bugün elime ulaşır diye tahmin ediyorum. Baya bir araştırma yaptım her parça için bir sıkıntı yaratmaz. İşlemci gayet güçlü ekran kartı da öyle.

Son düzenleme:
İşlemciniz gayet hoş ve güncel bir işlemci hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Seçtiğiniz ekran kartıda gayet hoş, alabilirsiniz. Ancak biraz geride kalıyor. AMD'nin güncel kartlarına bakabilirsiniz, fiyatları uygundur. Tabii siz bilirsiniz GTX 960'da gayet hoş bir kart. Bu fiyata güzel sistem, işinizi görür.

Alacağınız sistem gayet güzel. İşlemci size herhangi bir sorun çıkarmayacaktır. Anakart ise bu işlemci ile birlikte alınması önerilen anakarttır. Ekran kartı ise Nvidia'nın gelişmiş oyun videosu çekme gibi özelliklerini kullanmayacaksanız daha performanslı olan MSI R9 380 4GB ekran kartını almalısınız çünkü biraz daha fazla performansa sahip. Şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı