i5 6400 ve MSI GTX 970 Sistem toplama

zkepil

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,
Bu sistem akıcı şekilde oyun oynatır mı ?
  • Anakart : MSI H110 Gaming
  • İşlemci : İ5 6400
  • Ekran kartı : MSI GTX 970
  • RAM bellek : Kingston Fury 8 GB
  • SSD : Kingtson Fury 120 GB

450 W bir PSU bakıyorum. Kasayı aldım, Zalman Z9 Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar,
Bu sistem akıcı şekilde oyun oynatır mı ?
  • Anakart : MSI H110 Gaming
  • İşlemci : İ5 6400
  • Ekran kartı : MSI GTX 970
  • RAM bellek : Kingston Fury 8 GB
  • SSD : Kingtson Fury 120 GB

450 W bir PSU bakıyorum. Kasayı aldım, Zalman Z9 Plus.
Bütçeni belirt. 450W PSU alma! GTX 970 yerine RX 480 konulmalı. Bütçeni belirttikten sonra net olarak iyi bir sistem önerisi alabilirsin.

Bütçeni belirt. 450W PSU alma! GTX 970 yerine RX 480 konulmalı. Bütçeni belirttikten sonra net olarak iyi bir sistem önerisi alabilirsin.

Bütçemde belirgin biz şey yok. Ekran kartı için en fazla 1200 TL verebilir. Normalde GTX 950 4g düşünüyorum.

Gtx970 alacak bütçeye sahip olup H110 anakart takmak. Saçmalık. 1080 koysaydın bi de.
Erkan kartınla ana kartın alakası ne ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@zkepil Sizce neden bu anakartlar ucuz ve pahalıya doğru sıralanıyor hiç düşündünüz mü? H110 günlük kullanım ve giriş seviyesi oyun için üretilmiştir. Çok ağır yük altında uzun süre kullanım sağlayamazsınız. Orta seviye kullanım için B150 chipset kullanılır. Yani sizin almanız gereken B150. Yoksa kısa süre sonra anakartı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. O yüzden sağlam bir anakart seçmelisiniz. Tofaş kasasına Ferrari motoru takmak gibi. Araba gider ama ne kadar ve nasıl gider, ne kadar dengeli bi araba olur düşünmelisiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı