i5 6400 ve RX 480 sistem toplama

Mesaj yasağı vardı cevap veremedim kusura bakmayın.. bu arada sistemi güncelledim
Ekran Alıntısı.JPG

Günümüzde bir adet oyun 50-60 GB'ı bulabiliyor. İleride bu daha da artacak. 240 GB şuan için en mantıklısı. SSD performansı etkilemez. Yüklenme hızını etkiler.

Günümüzde bir adet oyun 50-60 GB'ı bulabiliyor. İleride bu daha da artacak. 240 GB şuan için en mantıklısı. SSD performansı etkilemez. Yüklenme hızını etkiler.
bunu söylemen iyi oldu ama benim oynayacağım oyun maximum GTA 5 olur. Onun dışında Nba , Fifa , CS GO 4-5 yıl idare etsin. Yani demek istedigim cok fazla sayıda oyun oynamayacağım için gerçekten gerekirmi :D

Hocam ileride GTA V gibi bir oyun daha alırsanız 120 GB yetmez.
Son bir soru daha sorayım ; yukarıdaki sistem monitörle birlikte 3.900 tl tutuyor. Yani bütçeyi çok aştım. Şöyle 4-5 yıl Nba , Fifa vs yeni oyunları yüksek ayarlarda oynayabilecegim (SSD 240 lı tabiki) bir sistem oluştursan sana zahmet.. Monitör 400-500 arası toplamda 3.500 tl benim için ideal. :)

İşlemciyi 6402p ya da 6400'e düşürebilirsiniz. Ekran kartını RX 480 4GB ya da RX 470 4GB seçebilirsiniz. SSD'yi sonra alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı