i5 650 4 GB sistemde Valorant, LoL, CS:GO oynanır mı?

Whicovic

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
ATI Radeon HD 4600 Series
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz
Eskiden abimin kullandığı bir bilgisayar vardı bu bilgisayarı babam alıp eve getirdi benim kullanmam için. Bu sistemde Valorant, CS:GO, LoL oynanır mı? Pek bilemediğim için sormak istedim.

O ekran kartı ile Valorant açamazsınız fakat CS:GO 800x600 Low ayarlarda 60 FPS civarı alarak oynayabilirsiniz.
LoL düşük ayarlarda 100 FPS civarlarda oynatacaktır. (Aynı ekran kartı bende de bulunmaktaydı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden abimin kullandığı bir bilgisayar vardı bu bilgisayarı babam alıp eve getirdi benim kullanmam için. Bu sistemde Valorant, CS:GO, LoL oynanır mı? Pek bilemediğim için sormak istedim.

Hocam benzer bir sistem bende de vardı CS:GO ve LoL oynarsınız ama Valorant'ta düşük ayarlarda bile akıcı oynayabiliceğinizi düşünmüyorum.

Sizlere yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Bir de bu sistemde oynadığınız ve önerebileceğiniz oyun varsa önerir misiniz?@xwa @Haise07

Gizlilik türünü seviyosanız Assassin's Creed serisinin ilk oyunlarını öneririm, Hitman Absolution'da güzel oyundur ama size önerim eğer oyunlarla ilgileniyosaniz 4 GB RAM eklemenizdir fiyatları 100 200 TL arasında.

Gizlilik türünü seviyosanız Assassin's Creed serisinin ilk oyunlarını öneririm, Hitman Absolution'da güzel oyundur ama size önerim eğer oyunlarla ilgileniyosaniz 4 GB RAM eklemenizdir fiyatları 100 200 TL arasında.

Teşekkürler Hitman'in yeni oyununu sevmiştim (oynamadım)onun dışında Assassin's Creed'i oynayabilirim. Peki Online çok oyunculuda önerebileceğiniz oyun tavsiyesi var mı?

i5 650 ve rx570le valorantta 70 fps drop yiye yiye oynamıştım bir yerde.

Geri
Yukarı