i5-650 - R5 230 sistem alınır mı?

rarelyyy21

Yoctopat
Daha fazla  
Zula açar mı açarsa kaç FPS açar trol değilim ciddi cevaplar yazılırsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-14-20-51-47-298_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-02-14-20-51-47-298_trendyol.com.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 38
Hocam buna bu kadar para vermeyin, kendiniz ikinci el toplasanız daha iyi.

Bu sisteme 1500 lira bile verilmez, direkt çöp hatta çöp oğlu çöp. Ancak Office ve günlük işler için kullanılabilir, oyun için değil.

Bu sisteme 1500 lira bile verilmez, direkt çöp hatta çöp oğlu çöp. Ancak Office ve günlük işler için kullanılabilir, oyun için değil.
Onun için bile kullanılmaz hocam 5600g sistem toplanır ikinci el toplasa. O bile bunu 5 kez tokatlar. 18.5 inç monitör yazmış oraya nasıl monitör koymuş birde çocukları kandırıyorlar başka bir şey değil ya ona üzülüyorum.

O sistem hayatta o paraya alınmaz. İkinci elden RX 570 gibi bir ekran kartı bulunduran bir sistem toplanabilir o bütçeye bence. Sıfır şart mı? O ekran kartı ile en fazla 2013 yılına kadar çıkmış oyunları akıcı oynarsınız sonrasındaki çıkan oyunlarda sıkıntı çıkarmaya başlar. Turbox Izoly neyse resimdeki sistem de o. Bütçeniz nedir size sistem önerelim. Ayrıca @cenkkk'e de katılıyorum oyun için değil ofis ve günlük işler için ideal o bilgisayar ve en fazla 1000-1500 lira eder.

O sistem hayatta o paraya alınmaz. İkinci elden RX 570 gibi bir ekran kartı bulunduran bir sistem toplanabilir o bütçeye bence. Sıfır şart mı? O ekran kartı ile en fazla 2013 yılına kadar çıkmış oyunları akıcı oynarsınız sonrasındaki çıkan oyunlarda sıkıntı çıkarmaya başlar. Turbox Izoly neyse resimdeki sistem de o. Bütçeniz nedir size sistem önerelim. Ayrıca @cenkkk'e de katılıyorum oyun için değil ofis ve günlük işler için ideal o bilgisayar ve en fazla 1000-1500 lira eder.
i5-650 nasıl ofis ve günlük işler için ideal olabiliyor?
Direkt çöp uzatmaya gerek yok.

Geri
Yukarı