i5-650 sistem alınır mı?

RAM ikinci el daha ucuza bulabilirsin.

Kasa şu an yok uzay sistem kullanmanı öneririm. Yine 2. el ilanlara bak belki ucuza bir şey denk getirirsin. Şu an 2.1k tutuyor.
Teşekkür ederim. Uzay sistem ortamım için elverişli değil. 50 tlye bir tane kasa alırım ucuzundan. Ssd yerinede 500 gblık hdd alırım ilerde ssd ye geçerim. Psu da 2.el bakarım. Çoğuna 2.el bakarım çünkü monitörum de yok, ona da 2.el bulsam 300 400 tlye mis olur bence.

Teşekkür ederim. Uzay sistem ortamım için elverişli değil. 50 TL'ye bir tane kasa alırım ucuzundan. SSD yerinede 500 GB'lık HDD alırım ileride SSD'ye geçerim. PSU da 2.el bakarım. Çoğuna 2.el bakarım çünkü monitörüm de yok, ona da 2.el bulsam 300 400 TL'ye mis olur bence.

Ucuzundan bir kasa olur hocam. En kötü geniş bir sepete idarelik kurarsınız. 500GB hard diskler artık üretilmiyor ama internette satıyorlar. SSD'yi sonra alırım diyorsan geçene kadar Windows 8.1 kullan. Bana kalırsa güç kaynağını sıfır tercih et. Dediğin gibi 400 liraya falan monitör satılıyor. Genel anlamda biraz bütçeni aşmış olsa da DDR4 bir sisteme kurmuş oluyorsun. Bu arada ne zaman yaparsın bilmiyorum ama RAM'i 16 yaparsan çok daha güzel olur ama şimdilik gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemin oyun performansı da bu şekilde olur. Dediğim gibi ilerleyen zamanlarda RAM'i 16 yaparsan bu değerler artacaktır. Eski sistemlere paranı harcama.

Ucuzundan bir kasa olur hocam. En kötü geniş bir sepete idarelik kurarsınız. 500GB hard diskler artık üretilmiyor ama internette satıyorlar. SSD'yi sonra alırım diyorsan geçene kadar Windows 8.1 kullan. Bana kalırsa güç kaynağını sıfır tercih et. Dediğin gibi 400 liraya falan monitör satılıyor. Genel anlamda biraz bütçeni aşmış olsa da DDR4 bir sisteme kurmuş oluyorsun. Bu arada ne zaman yaparsın bilmiyorum ama RAM'i 16 yaparsan çok daha güzel olur ama şimdilik gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemin oyun performansı da bu şekilde olur. Dediğim gibi ilerleyen zamanlarda RAM'i 16 yaparsan bu değerler artacaktır. Eski sistemlere paranı harcama.
Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi eski bir sistem de değil ddr4 daha ne olsun ilerde para biriktirdikçe bir sürü yükseltme yapılabilir. Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı