Çözüldü i5 650 Sistem alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quazy

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, burada yeniyim. Yeni PC almak istiyorum. GTA 5, League of Legends ve CS:GO gibi oyunları kasmadan oynayabileceğim uygun fiyata PC nereden bulabilirim? Kendim buldum bir tane, sizce bu linkteki nasıl?

Screenshot_2020-05-08-15-05-40.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, burada yeniyim. Yeni PC almak istiyorum. GTA 5, League of Legends ve CS:GO gibi oyunları kasmadan oynayabileceğim uygun fiyata PC nereden bulabilirim? Kendim buldum bir tane, sizce bu linkteki nasıl?

Eki Görüntüle 557238
Alınmaz, işlemci ve ekran kartı kısaca sistem çok eski.

Eki Görüntüle 557238
10 senelik sistemi burada ucuz gaming sistem diye satıyorlar inan şu sistem bile bundan daha iyi bir sistem 😂
Asla tavsiye etmem. 2000TL bandına 2200G veya 3200G ile APU sistem toplanabilir.

Eki Görüntüle 557238
Fiyatı nedir bilgi verirseniz en azından apu sistem önerbiliriz

Bu tür sistemler sırf insanları kandırmak için toplanan sistemler. İnsanlar "oo İ5 işlemci, 2GB ekran kartı canavar" diyor onlar da para kazanıyorlar. Halbuki o İ5 işlemci ilk nesil bir çöp, ekran kartı da eski ve giriş seviyesi bir ekran kartı. Yani sistemi oyun oynama hevesi ile alırsanız hevesiniz kursağınızda kalır.

Hocam bütçeniz ne kadardır? Bu sistem bile o sisteme göre fark yaratir. Daha sonra ekran kartı alabilirsiniz bu sisteme.
Bütçem 2000 tl yani iyi bir bilgisayar alamam :(
Sakın almayın.Pişman olursunuz.Bilinen yerlerden(Vatan, İncehesap vb.) yerlerden toplamanızı veya hazır olarak almanızı tavsiye ediyorum.
Bende öyle yapmayı planlıyorum.
Herkese teşekkür ederim. Büyük ihtimal bir süre daha bilgisayar almayacağım alırsam hazır sistem alırım iyi bir yerden. Tekrar teşekkür ediyorum cevaplarınız için.☺

Yeni konular

Geri
Yukarı