i5 650 Sistemde Zula düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Xrass

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
Intel HD graphics
İşlemci
İntel core İ5 650
Arkadaşlar normalde 90-120 arası FPS alırken son güncellemelerden sonra 40 50 ile giderken bir anda 19-25 FPS alıyorum. Bunun bir çözümü falan yok mu? Tüm ayarlar en düşükte. Çözünürlük zaten düşük. Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna gelen güncellemeden sonra böyle bir problem yaşıyorsanız muhtemelen artık minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyorsunuzdur. Başkaları da böyle bir problem yaşıyor mu, kontrol ettiniz mi?

Bazıları drop yaşadığını iddia ediyor fakat benim sistemim minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinden daha iyi 4 GB önerilen RAM diyor bende 8 var 2.4 GHz diyor bende 3.2 vs. zaten 90 sabit FPS veren PC nasıl olduda 19'a düştü.

Bazıları drop yaşadığını iddia ediyor fakat benim sistemim minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinden daha iyi 4 GB önerilen RAM diyor bende 8 var 2.4 GHz diyor bende 3.2 vs.
Ekran kartınız ve işlemciniz nedir? Ram miktarı önemli olsada MHz, işlemci modeli, ekran kartı modeli gibi detaylarda önemli. Bunlar minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinde yazıyor olması lazım.

zaten 90 sabit FPS veren PC nasıl olduda 19'a düştü.
Dediğim gibi oyuna büyük bir güncelleme, yama falan geldiyse normal olabilir böyle bir şey. Fakat önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor olmanız durumu garipleştiriyor. Zula oynamadığım için bilemiyorum, fakat güncelleme kaynaklıysa muhtemelen ilerleyen güncellemelerde çözülecektir diye tahmin ediyorum. Zula'ya bu problemi bildirmesi gereken sizlersiniz.

Ekran kartınız ve işlemciniz nedir? RAM miktarı önemli olsa da MHz, işlemci modeli, ekran kartı modeli gibi detaylarda önemli. Bunlar minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinde yazıyor olması lazım.

Dediğim gibi oyuna büyük bir güncelleme, yama falan geldiyse normal olabilir böyle bir şey. Fakat önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor olmanız durumu garipleştiriyor. Zula oynamadığım için bilemiyorum, fakat güncelleme kaynaklıysa muhtemelen ilerleyen güncellemelerde çözülecektir diye tahmin ediyorum. Zula'ya bu problemi bildirmesi gereken sizlersiniz.

Ekran kartı yok PC de Intel HD Graphics işlemci de Intel Core i5 650 Sürekli akıcı oynatıyordu dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı