i5 650 sisteme 600 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
600

jaaz

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar sistemim aşağıdaki gibidir.

İşlemci: Intel Core i5-650 3.20GHz
Anakart: Esonic Intel H55
Ram: 8GB DDR3 1333MHz
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 730 4GB DDR3 128 Bit
Güç Kaynağı: 350 Watt bir tane markasını bilmiyorum tam olarak.

Yeni nesil oyunları oynamaya çok merakı olan birisi pek değilim, Genellikle CS:GO oynamayı seviyorum. Fakat şu anki sistemim CS'de oldukça düşük bir FPS sunuyor bana. En azından biraz daha yüksek bir FPS ile oynamayı istiyorum. Bunun üzerine düşündüm ekran kartı olarak GT 1030 almaya karar verdim. Sizlerin düşüncelerini merak ediyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Almayı düşündüğüm ekran kartı;
Gigabyte GeForce GT 1030 OC 2GB GDDR5 Ekran Kartı - Nanokatalog

Bu modeli de olabilir;
MSI NVIDIA GeForce GT 1030 AERO ITX 2GB GDDR5 Ekran Kartı GT Fiyatı

Teşekkürler şimdiden..

Son düzenleyen: Moderatör:
2 el uygun fiyata 750 ti öneririm güç girişsiz
300 tl civarında görüyordum ve gt 1030 danda üstün bir kart
Eğer psu alacaksanızda uygun fiyata görürseniz hd 7850 2gb da öneririm bu ek ederi 300 civarında 2 elde

Son düzenleme:
Benim size tavsiyem, işlemciyi Aliexpress üzerinden alabileceğiniz X3470 işlemci ile kesinlikle değiştirmenizi öneririm, 120 TL civarına bulabiliyorsunuz, bütçe açısından ikinci el olarak 500 Watt PSU almanızı da öneririm, sonrasında ikinci el olarak RX 470 alabilirsiniz.
Bu değişiklikler bütçeyi biraz aşabilir fakat yapılan bu güncelleme ile önümüzdeki bir kaç yıl daha sizi götürecek bilgisayarınız olmuş olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı