i5 650 Sisteme darboğaz yapmayacak GPU önerisi

Jantihd_tr

Femtopat
Daha fazla  
i5 650 bir işlemcim var. Peder ABD'ye gidiyor, maddi durum gereği konuştuk. Bana oradan para gönderecek ekran kartı almam ve SSD almam için. Anakartım H55M model, hangi ekran kartı darboğaz yapmaz ve iyi bir SSD modeli söyler misiniz? Bir de Windows'u SSD'ye atarsam daha mı hızlı açılır?

i5 650 bir işlemcim var. Peder ABD'ye gidiyor, maddi durum gereği konuştuk. Bana oradan para gönderecek ekran kartı almam ve SSD almam için. Anakartım H55M model, hangi ekran kartı darboğaz yapmaz ve iyi bir SSD modeli söyler misiniz? Bir de Windows'u SSD'ye atarsam daha mı hızlı açılır?

Maksimum GTX 1050, 450W 80+ PSU almanızı öneririm, daha fazlası gereksiz olur.

Yanlış anlamayın ama ne kadar gönderecek belki o daha ucuza orada daha güzel bir sistem alabilir.

En fazla gtx 1050ti kullanabilirsin o işlemciyle ama yine darboğaz yapacaktır biraz da olsa,ssd hakkında bilgim yok

İşlemcinizi satıp ikinci elden i7 950 gibi bir 4C işlemciye terfi ederseniz daha iyi olur. 950 ile 1060 6G a kadar yolunuz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı