i5 650 sisteme GTX 1050 Ti vs GTX 950 vs GTX 670 vs RX 560

Bütçe
900
VRAM ile ekran kartı ölçülmez. RX 470 neden bakmıyorsun? Pazarlıkla 700 civarına rahat alırsın.

Sadece 2 tane 470 gördüm 800 TL altı onlarda minningli.
VRAM ile ekran kartı ölçülmez. RX 470 neden bakmıyorsun? Pazarlıkla 700 civarına rahat alırsın.

Bir de sana açık konuşayım RX 560ı neden fazla tercih etmiyorum biliyor musun, evet güncel oyun performansları daha iyi ama ben GTA 5 aşığıyım GTA 5 tede GTX 760-950 falan daha performanslı bir de dediğim RX 560 2 GB, 4 GB'lık 700 tldi az önce satıldı.

1050 Ti ile 560 arasında çok fark yok. 560 1050 ile 950 ise rahatlıkla geçer.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güncel test. Başka güncel testlerde 950'nin 560'ı bir tık geçtiğini görebilirsin ortalama olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Güncel test. Başka güncel testlerde 950'nin 560'ı bir tık geçtiğini görebilirsin ortalama olarak.
NJ Tech pek güvenilir bir kaynak değil bence.

Oyunlarda büyük farkları yok. GTX 950'nin RX 560'ü geçmesi biraz zor bu durumda. Hem RX 560 alırsan Freesync var ve DX12'de daha iyi diye biliyorum.

GTX 970 le X3440 darboğaz yapar mı?
OC yapıp yapmamana bağlı ama yapmayacaksan darboğaz olur.

Son düzenleme:
Nj tech pek güvenilir bir kaynak değil bence.

Oyunlarda büyük farkları yok. GTX 950'nin RX 560'ü geçmesi biraz zor bu durumda. Hem RX 560 alırsan FreeSync gibi avantajları da var.

OC yapıp yapmamana bağlı ama yapmayacaksan darboğaz olur.

Galiba GTX 960 alacağım. Sence nasıl?

Geri
Yukarı