i5 6500 GTX 1050 Ti CS:GO Düşük FPS Sorunu

dpcapone

Hectopat
Arkadaşlar selamlar dediğim gibi sistemim bu şekilde ayarlarımın hepsi en düşükte. NVIDIA ayarları da buna dahil hepsi performansa ayarlı. Uyumluluk vesaire bunların hepsini de yaptım. Bilgisayarcı eliyle Win 8'den Win 10'a geçtim 1 hafta önce format atıldı ve şu an FPS'im 100'lerde seyrediyor önceleri 250'ye kadar alıyorum ve takılma yoktu. İleri seviyede oynadığım için bu durum beni inanılmaz etkilemekte. Mermilerimin gitmediğine dair yemin edebilirim, 2 hafta önce çatır çatır vurduğum Faceit 10 level maçlarında 5 kill alır oldum. Saniyelik takılmalar ve FPS'in 100'ün altına düştüğü de oluyor monitörüm 144 Hz ne yapmalıyım bilmiyorum. Sistemim yeterli sanırım ama ben bu konularda cahilim ve sizin gibi bilen kişilerden desteğe ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format işlemini kendin yapabilirsin. 8 GB USB olsun yeterli. Bilgisayarcının attığı formattan hayır gelmez. Hangi sürümü yükledi, o bile belli değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adımları izleyin:

-Görev Yöneticisi
-Performans

Burada iki GPU olucak 0 ve 1 çalıştırmak istediğiniz ekran kartı hangisiyle oyuna girip çalışıp çalışmadığını kontrol edin.Bazen performans ekran kartı ile çalışmayabiliyor.

Bir tane GPU var onda da benim 1050 ti yazıyor hocam. Yani gerçekten sebep nedir bunca takılmaya bilmiyorum elden ne gelir. Var mıdır başka düşünceniz fikriniz?

Güncel hocam. Donanımsal mı bilmiyorum sıkıntı, hiç anlamam bilgisayar işlerinden de. Formattan evvel meğer ne kadar akıcıymış şikayet ederdim. Çok rahatsız edici durumda ve çözümü kimsede yok sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı